Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

OLYMPIJSKÉ HRY DĚTÍ ZÁKLADNÍCH ŠKOL TRUTNOVA 2024

Kategorie: Škola, Sport

Olympijský report: Každý den jsme naše sportovce sledovali a dávali reporty na facebookové stránky. Zde si můžete přečíst, jak naše olympijské dny vypadaly.


Report prvního dne: Olympijské okénko aneb první den za námi. Je 9 hodin ráno a z městského stadionu je slyšet odpočet do startu velké olympiády základních škol Trutnova. Všechny sliby přečteny, holubi vzlétli a balonky vypuštěny a nadšení sportovci se vrhají do svého sportu. První den nabídl hned několik medailí pro naši školu. Volejbalisté získali zlato, hráči přehazované a stolní tenisté stříbro, nejstarší florbalisté krásný bronz a nesmíme zapomenout na nadílku medailí z atletiky pro náš první stupeň… Všem i těm
nemedailovým velká gratulace a velké poděkování.

Report druhého dne: Olympijský, úspěšný vlak nezastavuje. Druhý den jsme minuli další stanici s názvem úterý jako vítr. Opět to tzv. cinklo. V jídelním voze se dnes podávalo medailové menu. Bronzový úspěch na T-ballu, zlaté a stříbrné úspěchy basketbalistů, neskutečná hromada medailí od atletů, jak od nejstarších, tak i od jejich následovníků, pití podávali naši medailoví plavci a duatlonisté, po vagonu se proháněly florbalistky, které skončily páté a neposední gymnasté, kteří stále někde šplhali, lezli, ale nakonec
medaili nevybojovali…všem gratulujeme a děkujeme.


Report třetího dne: A je dobojováno. Olympijské hry dětí jsou u konce. Středa nabídla opravdu strhující podívanou. Naši odvážlivci ve vybíjené si na krk pověsili úžasné stříbrné medaile. Nejmladší florbalisté nedali nikomu šanci a neskutečnou jízdu zakončili zlatou medailí. Fotbalisté se prali nejen s horkem, ale i se soupeři a své dobré výkony nezpečetili medailí. Torpéda na Dolcích se žlutou kšticí se snažila ze všech sil, ale na stupně vítězů se nedostala. Naše super gymnastka Ráďa si na krk pověsila zlatou medaili. Nedílnou součástí zakončení olympiády je náš maratonský běh, který startoval na Mládežce a zakončen byl u společenského centra UFFO a opět s úspěchem. Nela Vladykova a Jakub Tuček si doběhli pro stříbro.


Oheň zhasl, proslovy a poděkování řečeny a zbyly jen úžasné sportovní i nesportovní zážitky.


Všem moc gratulujeme a děkujeme žluťásci. Tělocvikáři Fotografie: na stránkách naší školy, facebooku, Trutnovinkách