Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Poděkování

Kategorie: Škola, Sport

Velké poděkování patří panu řediteli a vedení školy. V tomto týdnu se konal jubilejní 20.ročník Olympiády dětí a mládeže. Vedení školy nám zajistilo skvělé podmínky a žáci se tak mohli osobně přesvědčit, jaká je atmosféra olympijských her. Některé třídy navštívily trutnovský zimní stadion a zafandily ledním hokejistům. Ve čtvrtek se partička žáků, kteří byli vybráni za svůj skvělý přístup k reprezentaci školy ve sportu, vydala do Vrchlabí, kde si užila olympijský den. Žáci navštívili zimní stadion a zhlédli hokejový zápas. Následně se přesunuli na běžecký okruh Vejsplachy, kde někteří viděli poprvé naživo biatlon. Celý den žáci zakončili opět na zimním stadionu, kde se hrály medailové bitvy.

Ještě jednou moc děkujeme.
Tělocvikáři a žáci druhého stupně.

Žáci s maskotem olympijských her 2023
Žáci a maskot OHDM 2023 COOLICH