Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Zápis do 1. třídy

Kategorie: Škola

Vážení zákonní zástupci, vážení rodiče,

čekáme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace a jaké v souvislosti s ní dostaneme pokyny k zápisu do 1. tříd z MŠMT. Pokud by zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2022/2023 probíhal prezenční formou, bylo by to v termínu 7.-8. dubna 2022.

Pokud bude probíhat elektronicky, tedy online, bude mu vyhrazena první polovina měsíce dubna. Všechny potřebné informace vám včas poskytneme na našem webu.

V případě, že nám to situace dovolí, plánujeme pro vás Den otevřených dveří, který proběhne 31. 3. 2022.
Pokud byste se zatím chtěli naší školou procházet virtuálně, podívejte se do fotogalerie na našem webu. Jsou tam pro vás zpracované virtuální prohlídky 1. a 2. stupně a prohlídka polytechnických dílen. Můžete se z pohodlí domova projít prakticky celou školou :-).


Mgr. Michal Strnad, zástupce ředitele