Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

BED ve 2. třídách netradičně

Kategorie: Škola

Na konci října se naši druháci učili netradičně. Učení nás bavilo, protože jsme měli možnost se seznámit s prací záchranáře, hasiče a policisty. Nejdříve nás čekalo velké překvapení, protože ke škole přijela sanitka a my jsme si ji mohli prohlédnout zblízka, některé děti si dokonce vyzkoušely, jaké to je ležet na nosítkách, prohlédli jsme si vybavení, které záchranáři potřebují při záchraně životů.

Další den jsme zavítali k dobrovolným hasičům v Horním Starém Městě. Nejvíce nás zaujalo požární auto, mohli jsme si i nastoupit do vozu a vyzkoušet si pocit, jaké by to bylo takové auto řídit. Nakonec k nám zavítal příslušník Městské policie, který nám připomněl základní znalosti z dopravní výchovy. Všichni jsme byli nadšeni z prožitků, kdy jsme si na vlastní kůži mohli vyzkoušet práci těch, které tolik obdivujeme a vážíme si všeho, co pro společnost vykonávají,
vyučující a děti z 2. tříd.

Druháci u hasičského auta
2.A u hasičského auta
Druháci u hasičského auta
2.B u hasičského auta
Druháci u nosítek
2.C u nosítek