Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Soutěž s Alíkem

Kategorie: Škola

Vstupte do naší školy z pohodlí svého domova, třeba i z druhého konce světa. Máme teď otevřeno 24 hodin denně 365 dní v roce. Račte vstoupit do naší virtuální prohlídky nebo využijte QR kód.

QR kód pro vstup do virtuální prohlídky 1. stupně ZŠ Trutnov, Mládežnická

Ocitnete se rovnou v jedné z kmenových tříd prvního stupně a odtud si v klidu můžete projít celou naší školou. Popisky vám cestou pomohou v orientaci a zároveň vás informují o prostoru, kterým budete procházet.

Na prvním stupni se před vámi v různých místech schovává náš pes Alík (prohlédněte si ho na obrázku).

Plyšový pes Alík, průvodce školou ZŠ Trutnov, Mládežnická

Dokážete ho 5x objevit? Pokud ho cestou uvidíte, udělejte si snímek obrazovky (screenshot), na kterém bude Alík vidět. Když budete mít 5 snímků z pěti různých míst, pošlete je na e-mailovou adresu hetes@zsmltu.cz a získáte odměnu (školní klíčenku, propisku, apod.).

POZOR, někdy je Alík vidět jen z jednoho jediného místa 😉

Tak hodně úspěchů při hledání Alíka 🙂