Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Zveme vás na návštěvu školy aneb Mládežka virtuálně

Kategorie: Škola
Virtuální prohlídka - kmenová třída 1.A
Virtuální prohlídka – kmenová třída 1.A

Dovolte, abychom vás všechny srdečně pozvali na virtuální prohlídku naší školy ZŠ Mládežnické v Trutnově. Ať už jste naši bývalí, současní či budoucí žáci, všechny vás „tu“ rádi uvítáme. Stačí z pohodlí svého domova KLIKNOUT. Pak se třeba i z druhého konce světa ocitnete v jedné z letošních prvních tříd a odtud se můžete vydat na výlet po celé naší škole. Popisky vám cestou pomohou v orientaci a zároveň vás informují o prostoru, kterým budete procházet.

Virtuální prohlídka - dílny
Virtuální prohlídka – dílny

Pokud jste navíc hraví, můžete si cestou zasoutěžit. Dokážete na prvním stupni najít pětkrát maskota našich prvňáčků, psa Alíka? Pokud ano, získáte na památku malou odměnu v podobě reklamních předmětů školy.

Virtuální prohlídka - půdorys dílen
Virtuální prohlídka – půdorys dílen

Máme teď otevřeno 24 hodin denně 365 dní v roce, tak račte vstoupit. Můžete virtuálně zavítat do různých míst naší školy, někde to můžete jen tak proběhnout a někde zkusit zastavit čas, zůstat déle a třeba si i zavzpomínat. Naše škola už se na vás moc těší, je to tak snadné…
Těšíme se na vás a doufáme, že to bude brzy nejen online.

Mgr. Michal Strnad, zástupce ředitele

Virtuální prohlídka - nadhled
Virtuální prohlídka – nadhled