1. září pro prvňáky

Kategorie: COVID-19, Škola

Vážení rodiče,

víme, že první den vašeho dítěte ve škole je nezapomenutelným okamžikem v jeho i Vašem životě. Proto jsme se rozhodli přehodnotit naše rozhodnutí, a i když to není úplně v souladu s metodickými pokyny MŠMT, umožnit Vám vstup do školy společně s Vaším dítětem, a to až do třídy. Věříme, že Vás toto rozhodnutí potěší.

Jen Vás žádáme, abyste dodrželi následující pravidla:

• Váš pobyt ve třídě bude omezen na 15 minut; po této době, pokud si budete své dítě odvádět, tak na ně prosím počkejte před školou,
  • vstup do školy bude umožněn jen zákonným zástupcům,
  • při vstupu do školy a po celou dobu pobytu ve škole musíte mít nasazenou roušku (u dětí to necháme na Vašem zvážení).

Děkujeme za pochopení.

Případné dotazy na třídní učitele, popřípadě na vychovatelku školní družiny, si prosím připravte až na odpolední třídní schůzky. Jen připomínáme, že i na nich musíte mít roušku.

Přeji příjemné a pohodové prožití zítřejšího významného dne, a to nejen Vám, ale i Vašim „prvňáčkům“.

Mgr. Zdeněk Géc