Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Ohlédnutí za prázdninami

Kategorie: KZČ Eldorádo

První prázdninové dny v Klubu Eldorádo patřily již tradičně příměstskému táboru. Letošní „Výletníček“ začal návštěvou zoologické zahrady ve Dvoře Králové, kde jsme asi s největším nadšením obdivovali tučňáky, surikaty, ale i mlžnou bránu a houpající se cestu. Další zastávkou bylo Muzeum historických kočárků a panenek v Náchodě spojené s procházkou po zámeckých schodech a cestičkách. Medvěd se nám sice neukázal, ale za to útěchou nám byla výborná zmrzlina na jednom z nádvoří zámku. Vyvrcholením našeho výletování byly sportovní výkony v Janských lázních. Všichni zde odvážně zdolali překážky na cestě lanovým parkem a také – mnozí poprvé – si vyzkoušeli střelbu z luku s velmi trpělivým instruktorem. Bonusem nám bylo po celou dobu krásné počasí a už nyní se těšíme na příští rok. Tak na viděnou,… možná i s vámi!