Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Školní družina na lyžích

Kategorie: Družina


Již mnoho let organizuje naše školní družina ve spolupráci s p. Bavorem z lyžařské a snowboardové akademie lyžařský kurz. Ze strany rodičů a dětí byl letos opět tak veliký zájem, že proběhly kurzy dva. Naši malí lyžaři se učili a zdokonalovali v lyžařských dovednostech ve skiareálu Bret, kde bylo pro děti připraveno skvělé zázemí a úžasní instruktoři, kteří to s malými dětmi opravdu výborně umí. Takže, velké poděkování patří p. Bavorovi za již tradičně perfektní organizaci kurzů, vychovatelkám a instruktorům. Velký obdiv pak patří našim malým lyžařům, kteří doslova před našima očima dělali velké lyžařské pokroky 🙂 Fotky z obou kurzů najdete na webu školy, v galerii.


Za kolektiv vychovatelek Gabriela Hofmanová, ved. vych. ŠD