Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Okénko ze školního parlamentu Safari

Kategorie: Škola

Práce žákovského parlamentu přináší první plody své činnosti v tomto roce. Jedním z prvních návrhů na zlepšení  školního prostředí, bylo umístění hodin na budovu školy.  Po předložení žádosti žáků 2. stupně se společnou prací podařilo instalovat venkovní hodiny nad vstupními dveřmi. Všichni tuto novinku uvítali s nadšením, neboť od této chvíle již nelze do školy přijít pozdě. J

Druhým úspěšně dokončeným projektem žákovského parlamentu je instalace zrcadel na toaletách dívek na 1.stupni.  Malé žákyně si velmi přály umístit zrcadla na toalety. I tento úkol se podařilo dovést do úspěšného konce.

Žákovský parlament děkuje vedení školy za podporu a pomoc při realizaci. Poděkování patří také pracovníkům školy, kteří se přímo podíleli na instalaci.

Přejme si, aby se tyto malé úspěchy staly symbolem  dlouhodobě efektivní spolupráce mezi všemi složkami naší školy. Teamové práci zdar!

Zástupci žákovského parlamentu Safari