Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Slušný den / Suit up day

Kategorie: Škola

Blíží se pololetní vysvědčení, proto se zástupci školního Parlamentu rozhodli tento den ozvláštnit a náležitě užít.
Vyhlašuje se Slušný den nebo-li Suit up day


V den předávání pololetního vysvědčení 31. ledna 2023 se všichni oblékneme do společenského oblečení.

Chlapcům a mužům budou slušet kravaty a saka, děvčatům a dámám zase pěkné šaty nebo si některá dívka také zvolí kravatu? Každopádně tento den není jen o slušném oblečení, ale také o slušném chování. Proč se nezkusit chovat dle pravidel etikety, neoprášit gentlemanská gesta a nezkusit uvést do praxe pravidla slušného vystupování? Možná je fajn si uvědomit, že slušnosti není ve společnosti nikdy dost a chovat se k sobě mile a s respektem by měla být součást našeho každodenního života.

Pojďme si Slušný den společně užít!

Žákovský parlament školy