Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Sportovní dny Trutnovských škol

Kategorie: Škola, Sport

A je to za námi! Úžasné sportovní dny jsou za námi. Poslední školní pondělí a úterý byly ve znamení Sportovních dnů trutnovských škol. Dva dny krásných sportovních výkonů, dva dny zdolávání osobních rekordů, dva dny úžasného sportování, dva dny navázání nových přátelství. A součet? Krásná sportovní akce, kterou žila celá naše škola. Sportovci skvěle reprezentovali naši školu v několika sportech, nesportující žáci se podíleli na skvělé fandovské atmosféře. A všichni, jak jinak než ve žlutých tričkách v barvách naší školy.

Velké poděkování všem sportovcům za vzornou reprezentaci školy. Poděkování ostatním žákům za fandění, velikánské děkuji kolegům a kolegyním za kladný přístup k akci, poděkování tělocvikářům za připravenost sportovců a koučink a v neposlední řadě velké poděkování vedení školy za obrovskou podporu celé akce.

A co říct závěrem? Setkáme se za dva roky na naší klasické velkolepé Olympiádě škol.

Další fotografie na www.zsmltu.cz a www.trutnovinky.cz


Naší sportovní akci třikrát ZDAR !!!
Bc. Jiří Šembera – organizátor akce