Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Školní kolo soutěže Finanční gramotnost

Kategorie: Škola

Žáci naší školy se zapojili do 11. ročníku soutěže Finanční gramotnost. V rámci svých věkových skupin si porovnávají své znalosti o hospodaření a fungování světa peněz. Ty nejlepší čeká jarní finále na půdě ČNB.

Školní kolo proběhlo on-line od 13.10. do 17.12. 2021.

V Kategorii I (žáci 1. stupně) se školního kola účastnilo devět žáků. Tři nejlepší z nich (Vojtěch Bláha, Laura Krejčířová a Tomáš Kadlec) budou už jako jedno družstvo prezentovat naší školu v okresním kole.

V Kategorii II (žáci 2. stupně) se školního kola účastnilo 22 žáků a do okresního kola postupuje družstvo ve složení (Kateřina Schubertová, Markéta Naimanová, Daniel Moravec).

Postupujícím žákům přejeme hodně úspěchů v okresním kole a všem ostatním děkujeme za účast v soutěži.