Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Karneval ve školní družině

Kategorie: Družina

Proměnit se alespoň na chvilku v princeznu, vílu, čaroděje, rytíře či jinou pohádkovou postavu? Nic není nemožné, alespoň ne ve školní družině.

Ve čtvrtek 23.1.2020 se ve školní družině tančilo, soutěžilo, zpívalo a to vše v karnevalových maskách. Písnička s názvem Kulička, kterou si připravily děti z 5. oddělení, roztančila všechny děti. Tři nejlepší tanečníci byli sladce odměněni. Dále získali odměnu 3 nejobratnější vítězové kolektivní hry s názvem Karnevalové domečky, a aby toho nebylo málo, na konci karnevalu dostalo 10 dětí diplom za krásnou, nejzajímavější, nejoriginálnější, nejvtipnější nebo vlastnoručně vyrobenou masku. A to Vám povím, že to tedy nebylo vůbec jednoduché, protože všechny masky byly moc pěkné.

Velké poděkování patří chlapcům z 5. třídy (F. Fabianovi, F. Muličákovi, T. Havelkovi, A. Šelepinovi), kteří zajistili hudbu, efekty, světla, mlhu a dokonce i bublinky a také tanečnicím Natálce Fabiánové a Elišce Prskavcové.

Všechny fotografie z Karnevalu najdete v družinové fotogalerii Maškarní bál.

Všem dětem, které se maškarního karnevalu zúčastnily, moc děkujeme.

Bc. Daniela Buroňová