Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Školní výlet 2. B a 2. C

Kategorie: Škola

Dne 12. června 2019 jsme se vydali na školní výlet do zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem.

Přijeli jsme mezi prvními návštěvníky hned ráno v 9 hodin. Nejprve pro nás byl připraven ZOO lektor, který nám ukázal zvířata zblízka. Něco jsme se dozvěděli a hlavně jsme si mohli i na některé zvíře sáhnout (např. leguána, korálovku).

Po hodině jsme se vydali po ZOO vlastní trasou a jako první jsme zašli na africké Safari. Cestou zpět jsme viděli lva, nosorožce, žirafy, zebry, slony aj. – zkrátka plejádu všech zvířat, které zoologická zahrada nabízí.

Nejvíce se žáci těšili, až si zakoupí z výletu nějaký suvenýr a pohrají si na prolézacím hradě. Výlet jsme si všichni moc užili, počasí nám přálo a vše dopadlo v pořádku.

Teď se již všichni těšíme na závěr školního roku.

Třídní učitelky, asistenti pedagogů a žáci 2. B a 2. C