Čtvrtý ročník T-mobile olympijského běhu

Kategorie: Škola, Sport

Ve středu 19. června se konal již další ročník olympijského T – mobile běhu, který se koná po celé České republice.

Základní škola Mládežnická se stala již po čtvrté pořadatelem školního
běhu. Start proběhl poprvé na školním stadionu, kde se jednotlivé třídy celé školy pomalu scházely, aby mohly přesně v deset hodin odstartovat podle rádia Junior.

Běžecká trasa vedla od školního stadionu přes sídliště zpět na školní stadion. Pro menší kategorie byla připravena kratší trasa a pro ty starší byla připravena běžecká kola dvě. Na start se postavilo bezmála 300 běžců naší školy. K nepřehlédnutí bylo i 5 běžců z MŠ, ZŠ a PaŠ Trutnov spolu se svými
vychovatelkami. Ač malincí, ale odvážní se pustili do krátké tratě s nasazením a odhodláním, nakonec se všichni do cíle dostali.

Krásné počasí a skvělé výkony uzavřely tento sportovní den.

Všem běžcům ještě jednou gratulujeme a děkujeme za účast. Taktéž děkujeme učitelkám i starším žákům za pomoc s organizací závodu.

Tělovikáři