pondělí, 14 září 2020 07:28

Volby do školské rady – termín, kandidáti

Napsal(a) mistr

Vážení rodiče, vážení kolegové,

volby do školské rady pro volební období 2020-2023 proběhnou v pondělí 21. 9. 2020, a to elektronickým způsobem hlasování. V elektronické žákovské knížce bude po celý den aktivní hlasovací anketa. Volbu členů školské rady provedete označením vybraných kandidátů (zaškrtnutím políčka). V anketě může být označen maximálně takový počet kandidátů, jaký má být zvolen, tj. dva. Za každého žáka školy může být „oprávněnými osobami“ zaslán pouze jeden hlas.

V případě dotazů se obracejte na Ing. Lidmilu Kuříkovou – tel. 499 859 991, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Listina kandidátů – „oprávněné osoby“:

1. Briknerová Jaroslava, 43 let, zdravotní sestra
  2. Danielis Klára, 41 let, ředitelka MŠ
  3. Ing. Kozlovská Silvie, Ph.D., 40 let, lektorka a metodička ekologické výchovy

Listina kandidátů – „pedagogové“:

1. Kuchař Daniel, 41 let, vedoucí Klubu zájmové činnosti „Eldorádo“
  2. Mgr. Strnad Michal, 46 let, zástupce ředitele školy