ORGANIZAČNÍ ŘÁD ŠD 2018 – 2019

5. oddělení:  p. vych. RYŠANOVÁ Šárka            3.A + 3.B + 3.C

VŠECHNY DĚTI JSOU DO 15 h VE SVÝCH ODDĚLENÍCH

Umístění dětí od 15:00 -15:30hod

PRVŇÁCI-ZVOŇTE NA HERNU č.116 (3.odd.vych.Bc.Dušková)

DRUHÁCI- ZVOŇTE NA 4. ODDĚLENÍ (p.vych.Gumanová)

TŘEŤÁCI- ZVOŇTE NA 5. ODDĚLENÍ (p.vych.Ryšanová) , vždy ve středu zvoňte na 1.odd. ( Hofmanová)

OD 15:30 hod JSOU VŠECHNY DĚTI V HERNĚ č. 116.

Po zazvonění na příslušné oddělení se Vám ozve p.vychovatelka. Sdělte prosím Vaše jméno, příbuzenský vztah k dítěti a jméno dítěte, které vyzvedáváte. Poté bude dítě posláno do šatny. Vyčkejte prosím vždy v prostoru před šatnami - respektujte  zákaz vstupu rodičů a dalších osob do šaten dětí.

V některých dnech se stává, že z organizačních důvodů musíme odpoledne některé děti sloučit a převést do jiného oddělení. Vždy budete o této skutečnosti včas informováni, a to lístkem u komunikátoru - sledujte prosím aktuální informace u telefonů.

RANNÍ PROVOZ JE OD 6:00 DO 7:40 h.

Zvoňte prosím na venkovní zvonek vlevo od hlavních dveří. Do ranní družiny pouštíme děti do 7.20 h. Bohužel na pozdější zvonění NEMŮŽEME z provozních důvodů reagovat.

Škola se pro děti, které nejdou do ranní družiny, otevírá v 7.40 hod

Provoz ŠD:

pondělí až čtvrtek do 17.00 h, v pátek do 16.00 h.

Gabriela Hofmanová, vedoucí vychovatelka ŠD