ORGANIZAČNÍ ŘÁD ŠD 2019 – 2020

1. oddělení: p. vych. RYŠANOVÁ Šárka              1.A + 2.B (část)
  2. oddělení: p. vych. RAISOVÁ Pavlína              1.B
  3. oddělení: p. vych. HOFMANOVÁ Gabriela      2.A + 2.B  (část)
  4. oddělení: p. vych. ZIKMUNDOVÁ Lada          2.C + 3.C
  5. oddělení:  p. vych. Bc BUROŇOVÁ Daniela    3.A + 3.B

VŠECHNY DĚTI JSOU DO 15 h VE SVÝCH ODDĚLENÍCH

UMÍSTĚNÍ DĚTÍ od 15:00 -15:30hod

PRVŇÁCI-ZVOŇTE NA HERNU č.116

DRUHÁCI + TŘEŤÁCI - ZVOŇTE NA 4. ODDĚLENÍ (p.vych. Zikmundová)

OD 15:30 hod JSOU VŠECHNY DĚTI V HERNĚ č. 116.

Po zazvonění na příslušné oddělení se Vám ozve p.vychovatelka. Sdělte prosím Vaše jméno, příbuzenský vztah k dítěti a jméno dítěte, které vyzvedáváte. Poté bude dítě posláno do šatny. Vyčkejte prosím vždy v prostoru před šatnami - respektujte  zákaz vstupu rodičů a dalších osob do šaten dětí.

V některých dnech se stává, že z organizačních důvodů musíme odpoledne některé děti sloučit a převést do jiného oddělení. Vždy budete o této skutečnosti včas informováni, a to lístkem u komunikátoru - sledujte prosím aktuální informace u telefonů.

RANNÍ PROVOZ JE OD 6:00 DO 7:40 h.

Zvoňte prosím na venkovní zvonek vlevo od hlavních dveří. Do ranní družiny pouštíme děti do 7.20 h. Bohužel na pozdější zvonění NEMŮŽEME z provozních důvodů reagovat.

Škola se pro děti, které nejdou do ranní družiny, otevírá v 7.40 hod

Provoz ŠD:

pondělí až čtvrtek do 17.00 h, v pátek do 16.00 h.

Gabriela Hofmanová, vedoucí vychovatelka ŠD