BELLHOP – ČIPOVÝ SYSTÉM VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ ZE ŠD

INFORMACE PRO VYZVEDÁVAJÍCÍ OSOBY:

když výuka do 11:40               když výuka do 12:35

• ! Čipy lze přikládat OD: 11:50-13 x 14:30-17               12:45-13:30 x 14:30-17

• Pokud přiložíte čip mimo dobu, kdy se mohou děti vyzvedávat, požadavek se vychovatelce nezobrazí a na terminálu se zobrazí: zkuste později

• Chcete si vyzvednout dítě po obědě? Přiložte čip, na terminálu se zobrazí: oběd – vyčkejte ( tzn., že jsme ještě v jídelně, ale vychovatelka už vidí v systému, které dítě po příchodu z jídelny propustí ze ŠD).

• Chcete si vyzvednout dítě PŘED obědem? Nepoužívejte čip, ale informujte vychovatelku buď lístečkem, nebo sms na její služební telefon, že v příslušný den dítě nejde vůbec do ŠD. Pokud některý den chodí dítě trvale před obědem, je to uvedeno v přihlášce do ŠD a tudíž už nemusíte dávat vychovatelce vědět.

• V pátek provoz ŠD pouze do 16 hod.

• Se zavedením nového systému prosíme a vyžadujeme, abyste řádně a včas omlouvali nepřítomnost Vašeho dítěte v ŠD jeho vychovatelce ( platí pro: JDE PŘED OBĚDEM, JE NEMOCNÉ, JINÉ DŮVODY.  Nevztahuje se na děti, které jdou s námi na oběd a pak domů ).

Omlouvat mohou POUZE zákonní zástupci dítěte a lze:                                                                    - do emailu (adresy najdete na webu školy-družina-kontakty)

- sms na služební telefony

- volat do ranní družiny na tel: 499859961, od 6-7:40hod

- lísteček

• Pokud potřebujete hovořit s p. vychovatelkou, volejte na služ.mobil, ale NE v čase hlavního programu ani dopoledne (máme půlenky, asistence, ve třídách, aj.). Volejte až od 14:30hod. Pokud je to neodkladné, napište sms a vychovatelka se Vám ozve.

• Pokud jste u šaten, v budově školy, můžete od 14:30 hod zavolat přes komunikátor paní vychovatelce, že s ní potřebujete osobně hovořit.

• Gabriela Hofmanová ved. vychovatelka 730 552 518

Šárka Ryšanová 605 889 021