Exkurze na Sněžku

Když situace dovolí, tak se žáci devátých ročníku v rámci zeměpisu a poznávání vlastního kraje účastní výstupu na Sněžku. I přes všelijakou předpověď, počasí vyšlo parádně a tak žáci nemuseli zápasit s nástrahami Krakonoše. Zpětné reakce žáků byly v podstatě jen pozitivní, níže jen malý výčet některých.

„Naposledy jsem byla na Sněžce ve 3. třídě, takže jsem si alespoň matně oživila vzpomínky. Učitelský doprovod a společnost třídy byla skvělá, zábavná, kamarádská a prostě taková výletní atmosféra, která na výšlapu má být. Nohy mě bolely ještě další 4 dny, ale musím říct, že ten výhled a příroda stály za to.“

„Výlet na Sněžku byl jeden z nejlepších výletů. Krásná cesta se zajímavými informacemi od učitelů.“

„Bylo to super. Cesta byla někdy náročnější, ale i tak jsem si to užila. Dozvěděla jsem se něco nového. Určitě na to nezapomenu. Byl to super zážitek se třídou.“

„Cesta byla celkem náročná, ale líbila se mi ta krajina, hory, lesy, kopce. Konečně byl výlet bez roušek, respirátorů. Sněžka se mi líbila, bylo to zase něco jiného, než sedět ve třídě.“

„Cesta na Sněžku byla příjemná, dozvěděl jsem se pár nových informací o Krkonoších. Na vrcholu Sněžky mě velice vadí turisté, kteří nerespektují zákazy vstupu mimo cesty. Zajímavé bylo i to, že jsme po cestě vyfotili více fotek, než za poslední 4 roky.“

„Bylo to hezký. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Byla tam sranda. Nelíbilo se mi, že ůidi lezou tam, kam nemají.“

„Cesta na Sněžku byla sice náročná, ale jsem ráda, že jsem to zvládla. Líbilo se mi, že nám pan učitel říkal různé zajímavosti a informace cestou. Exkurze byla dobrá i pro náš kolektiv, každý si povídal s každým a vzájemně jsem si pomáhali. Nelíbil se mi přístup lidí, kteří chodili za zábrany.“

„Na Sněžce se mi velmi líbilo kvůli krásnému výhledu a díky krásné a čisté přírodě, která byla na celém výletě nejlepší.“

Výhled do Obřího dolu
Ne vrcholu Sněžky