Stopařské dobrodružství

Teď je to na tobě prvňáčku.

Dne 14. října si v rámci branně ekologického dne deváťáci připravili pro naše nejmenší velké stopařské dobrodružství. Hned ráno dostali informaci, že se mají podívat na zprávy, kde zjistili, že padouši unesli superhrdinku Niki. Dostali veškeré informace a vydali se na stopařskou výpravu. Prvňáčci měli oči na stopkách a šli dle stop za záchrannou SUPERNIKI. Cesta však nebyla jednoduchá, padouši si pro ně připravili i nástrahy formou úkolů. Ale padouchu, ty nevíš, že naši prvňáci mají superschopnosti a vše zmákli na jedničku. Dostali se až do místa, kde našli fotografii naší SUPERNIKI. Dozvěděli se, že ji padouši propustí pod podmínkou složení písně na téma „Super třída“, čas mají 14 dnů….

Tudíž kamarádi, držte nám palce, abychom SUPERNIKI zachránili. ZPRÁVY: ZDE

Pro zatím DÍÍÍKY MOC prvňáčci, byli jste úžasní….. A prosím zachraňte naší NIKI 🙂 Š + S + ŽÁCI 9.Tř.