Na Mládežce učíme dle Tvořivé školy.

Tvořivá škola je moderní školní vzdělávací program. Jeho základním principem je aplikování systému činnostního učení do každodenní praxe ve škole. Moderní činnostní vyučování je ucelený soubor činnostních metod a forem učení, který dává žákům prostor ke konkrétním činnostem, samostatným úvahám a tvorbě vlastních otázek.

Žák není pouze pasivním příjemcem informací, ale projevuje vlastní iniciativu – koná, činí, přemýšlí a tvoří. Úkolem vzdělávání je probouzet v žácích zájem o vědění a nabývání nových poznatků názorně, vlastní činností, prožíváním. Výsledkem činnostních postupů je zdravá individualita – žák zvídavý, aktivní, tolerantní, ohleduplný a otevřený. Činnostní vyučování vede přirozenou cestou k rozvoji tvořivosti, samostatného a logického myšlení.

Tým Tvořivé školy si pro rodiče připravil online přednášky speciálního pedagoga a uznávaného rodinného terapeuta Mgr. Jiřího Haldy.

Více informací o webinářích Mgr. Jiřího Haldy a podrobnosti najdete https://www.tvorivaskola.cz/kalendar-akci/?actionFilter-filter=targetGroup%255B0%255D%3D15%26lector%255B0%255D%3D2090&do=actionFilter-filter

xr:d:DAF_82_3xec:27,j:6499116428092636159,t:24031913