Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

První ročník školní ligy – Vybíjená

Kategorie: Škola, Sport

A je to! Jistě známe tento výrok od Pata a Mata, ale tentokrát to platí pro naš první ročník školní ligy ve vybíjené. Po celý školní rok se třídy z prvního stupně scházely dle rozpisů v 7 hodin ráno, aby změřily síly s ostatními přihlášenými třídami. Ve středu proběhlo velké finále, které bylo velmi vyrovnané, ale nakonec si vítězství vybojovali ti nejstarší účastníci z 5.B. Dnešní den byl dnem velkého ceremoniálu. Vyhlášení proběhlo ve velké tělocvičně, kde se předaly medaile a diplomy. Velké poděkování patří všem žákům a to nejen hráčům, ale i fanouškům. Taktéž velké díky pedagogům, kteří byli na zápasech přítomni.

Pořadí: 1. místo 5.B, 2. místo 3.A, 3. místo 4.B, 4.místo 4.A, 5. místo 5.A, 6.místo 4.C a 7. místo 3.B