Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Šestá předávka pro Mládežku

Kategorie: Škola, Sport

Duben je každoročně spjat s okresním kolem štafetového poháru pořádaným českým atletickým svazem. Nejinak tomu bylo i letos. Žáci prvního stupně z devíti škol okresu Trutnov se na městském stadionu v Trutnově sešli, aby poměřili síly v běhu na 100 a 200 m.

Vybrané atletky a atleti ve žlutých dresech ZŠ Mládežnická bojovali velmi statečně nejen s výkyvy počasí, ale také s mnohdy nelehkou předávkou. O zarputilosti a snaze hovoří také fakt, že jeden z našich atletů doběhl do cíle pouze s jednou botou. Po celkovém sečtení časů z několika běhů obsadili naši stateční reprezentanti krásné šesté místo. Za předvedené sportovní výkony jim patří velký dík, neboť přestože kalendář ukazuje dubnové datum, venku to na stadionu chvilkami připomínalo spíše únorové, chladné počasí. Žáci se již nyní těší na další vzájemné měření sil na atletickém oválu!

Atletům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy