Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Ředitelské volno ve dnech 2. až 3. 5. 2024

Kategorie: Nepřehlédněte, Škola

V souladu s ustanovením § 24 odst. 2, zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) vyhlašuji ve dnech 2. 5. (čtvrtek) až 3. 5. 2024 (pátek) volné dny (ředitelské volno) pro žáky Základní školy, Trutnov 2, Mládežnická 536, a to z organizačních a technických důvodů (bourací práce v prostorách školy v rámci projektu IROP II). Termín volných dnů byl projednán se zřizovatelem.

V uvedené dny bude budova školy pro žáky uzavřena, provoz školní družiny a školního klubu bude zajištěn na základě zjištěného zájmu ze strany zákonných zástupců žáků.

O udělení volna budou žáci informováni třídními učiteli, informace jsou dále prezentovány zákonným zástupcům prostřednictvím Komens – nástěnka (Bakaláři) a na webových stránkách školy.

Děkujeme za pochopení,

Mgr. Michal Strnad