Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Valentýnský den s parlamentem

Kategorie: Uncategorized

V rámci školních akcí pořádaných parlamentem proběhl 14. února valentýnský den na Mládežce. Zástupci parlamentu ze 6.C ozdobili dvě papírové krabice v růžovo-červených barvách a vytvořili z nich dvě schránky na vzkazy. Jedna krabice byla umístěná na prvním a druhá na druhém stupni. Během tří dnů do nich žáci vhodili 315 valentýnek. Jednalo se o nejen o vzkazy milostné, ale také přání mezi sourozenci a kamarády. Aby žáci podtrhli atmosféru tohoto svátku, někteří se oblékli do odstínů červené a růžové barvy. Celou romantickou kulisu ještě umocnily písně, které zazněly o velké přestávce ze školního rozhlasu. Akce se shledala s nadšením napříč celou školou. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě i její realizaci podíleli – přes žáky, parlamenťáky, učitele, asistentku Martinu a vedení školy.

Zástupci Parlamentu se budou opět těšit na další společné zážitky.