Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Vánoční jarmark.

Kategorie: Škola, Uncategorized

 

Pondělní odpoledne 18. prosince patřilo na naší škole vánočnímu jarmarku. Návštěvníci si nejprve mohli poslechnout vánoční písně, koledy a básničky, které si pro posluchače připravili žáci z prvních, druhých a čtvrtých tříd. Následovalo vystoupení školní kapely, která si připravila tři známé písně. Za mohutného potlesku všem vystupujícím se akce přesunula do útrob školy, kde se prodávaly vánoční výrobky. O výrobky našich žáků panoval velký zájem, který vykouzlil úsměv na rtech žákům i učitelům. Nechybělo také výborné občerstvení s voňavým čajem a speciálním nápojem Mládežccáno. Celá akce se nesla v příjemné vánoční atmosféře a my doufáme, že jste si trochu té vánoční atmosféry odnesli i domů. 

Děkujeme všem za návštěvu jarmarku a těšíme se na další setkání.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1