Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Volby do školské rady – termín, kandidáti

Kategorie: Škola

Vážení rodiče, vážení kolegové,

volby do školské rady pro volební období 2023-2026 proběhnou v pátek 22. 9. 2023, a to elektronickým způsobem hlasování. V elektronické žákovské knížce bude po celý den aktivní hlasovací anketa. Volbu členů školské rady provedete označením vybraných kandidátů (zaškrtnutím políčka). V anketě může být označen maximálně takový počet kandidátů, jaký má být zvolen, tj. dva. Za každého žáka školy může být „oprávněnými osobami“ zaslán pouze jeden hlas.

V případě dotazů se obracejte na Ing. Lidmilu Kuříkovou – tel. 499 859 991, e-mail: lidmila.kurikova@zsmltu.cz .

Listina kandidátů – „oprávněné osoby“:

1. Mgr. Kouba Karel, DiS., 39 let, vedoucí pracoviště krizové připravenosti, koordinátor IZS

2. Mervartová Jana, 38 let, asistent pedagoga

Listina kandidátů – „pedagogové“:

1. Kuchař Daniel, 44 let, vedoucí Klubu zájmové činnosti „Eldorádo“, školník

2. Bc. Vácha Lukáš, 29 let, zástupce ředitele školy