Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Jaro v Chobotnici

Kategorie: klub Chobotnice

První jarní dny jsme ve školním klubu přivítali luštěním zašifrovaných jarních pranostik, připojili jsme se také ke ŠD a společně si užili barevný týden – a to nejen vyráběním barevných dekorací do klubu, ale i barevnými Bleskovkami. Asi nejvíce snažení musely děti vynaložit při oranžové Bleskovce – kdy hledaly a zároveň musely dopočítat množství surovin na výrobu – jak jinak – než oranžového mrkvového dortíku. Děti také pokračují ve sbírání razítek na Dračí stezce. Někteří se zapojili i do dalšího úkolu a kreslili draka v jarní náladě. A razítka přibývají… S průběžným pořadím naší celoroční hry se mohou děti seznámit v klubu na nástěnce. Sluneční paprsky nás také vylákali ven na hřiště, kam budeme i nadále při pěkném počasí chodit relaxovat, sportovat a nabírat síly a to vždy ve středu a v pátek odpoledne.