Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Doplňovací volby do školské rady – termín, kandidáti

Kategorie: Škola

Vážení rodiče,

doplňovací volby do školské rady pro období 2022-2023 proběhnou v pátek 9. 9. 2022, a to elektronickým způsobem hlasování. V elektronické žákovské knížce bude po celý den aktivní hlasovací anketa. Volbu členů školské rady provedete označením vybraných kandidátů (zaškrtnutím políčka). V anketě může být označen maximálně takový počet kandidátů, jaký má být zvolen, tj. dva. Za každého žáka školy může být „oprávněnými osobami“ zaslán pouze jeden hlas.

V případě dotazů se obracejte na Ing. Lidmilu Kuříkovou – tel. 499 859 991, e-mail: lidmila.kurikova@zsmltu.cz .

Listina kandidátů – „oprávněné osoby“:

  1. Mgr. Kouba Karel, DiS., 38 let, vedoucí pracoviště krizové připravenosti, koordinátor IZS
  2. Mervartová Jana, 37 let, asistent pedagoga