Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Sbírka na Ukrajinu

Kategorie: Škola

Celá naše škola se minulý týden zapojila do sbírky na pomoc dětské nemocnici a sirotčinci na Ukrajině. Tři dny byla možnost nosit do školy dětské výživy, kapsičky, piškoty, Sunar apod. Nakonec jsme vše v pátek ráno naskládali do dodávky, která v poledne zamířila přímo na Ukrajinu. Za spolupráce s dalšími organizacemi a firmami v Trutnově se podařilo naložit 1300 kg dětské výživy a cesta mohla začít. Vše bylo úspěšně předáno, řidiči se po 32 h dlouhé cestě vrátili v pořádku domů a my jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí této akce a pomohli těm, co to potřebovali.

Děkujeme všem žákům, zaměstnancům školy, rodičům a jiným rodinným příslušníkům, kteří přispěli a podíleli se na celé této akci. Jen díky Vám se mohla tato cesta uskutečnit.

Třída 8.A