Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Oddělení Loupežníků hledá talent

Kategorie: Družina

Nechali jsme se inspirovat televizním pořadem ČESKO – SLOVENSKO hledá TALENT. Ve spolupráci s našimi kamarády ze 6.A jsme vyhlásili soutěž pro Loupežníky ze IV. oddělení školní družiny.

Moderátor Šimon Geisler zahájil první kolo s  dvaceti účinkujícími. Ti nám předvedli kouzlení, tanec, vypravování vtipů apod. Odborná porota dívek (Anička Hauferová, Viktorka Mečířová, Terezka Cibulková , Kája  Žitnáková, Anička Sturmová a Šárka Bubnová) vybrala šest postupujících do dalšího kola.

Ve třetím finálovém kole soutěžili už jen tři účinkující (Julča Kozlovská s Bárou Balážovou, Dan Holča s Vojtou Kozlovským a Lucka Čeřovská). Titul TALENT LOUPEŽNÍKŮ  nakonec získala Lucka Čeřovská.

Soutěž by nemohla proběhnout bez skvělého moderátora Šimona a děvčat sedících v porotě, proto jim touto cestou děkujeme. Nejenže spravedlivě hodnotili, ale také si s námi zatančili společný tanec a zapojili se do soutěží.

Byly to tři skvělé odpolední programy, za které si všichni odnesli diplom za účast.

Fotografie jsou na portále Zonerama:

oddělení Loupežníků s vychovatelkou Ladou Zikmundovou