Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Návštěva předškoláků

Kategorie: Škola

Období zápisů se nám už pomalu blíží, tak jsme opět k nám na školu pozvali naše předškoláky z MŠ Srdíčko a Čtyřlístek. Předškoláci ze Čtyřlístku k nám přišli ve středu 19.2. a ze Srdíčka v pátek 21.2.

Paní učitelky s prvňáčky jim předvedli, co už umí a nechali je vyzkoušet si školní lavice. Pak už jsme si je rozdělili na tři skupiny, pro které jsme si připravili různé aktivity v tělocvičnách, ukázku robotů v nových polytechnických dílnách a skládanky v multimediálce.

Návštěvu předškoláci ukončili v naší školní jídelně, kde jsme jim připravili malé pohoštění. Děkujeme všem kuchařkám, které připravily pro naši návštěvu výborné koláčky.

Všichni odcházeli spokojeni, předškoláci měli plnou hlavu robotů a my jsme byli rádi, že se všechno podařilo.

členové ŽP