Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Výsledky školního kola 9. ročníku soutěže „Finanční gramotnost“

Kategorie: Škola

Tuto soutěž vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR ve školním roce 2019/2020 jako soutěž typu B. Školní kola byla ukončena dle harmonogramu k 9. lednu 2020. Letos se jich zúčastnilo celkem 211 základních a středních škol a 22 761 soutěžících z celé České republiky.

Z naší školy se této soutěže zúčastnilo letos jenom 6 žáků. Jedna žákyně (Zuzka Luňáčková ze 4.A) za kategorii 3. – 5. třídy. Bohužel do okresního kola nemůže postoupit, protože okresní kolo je týmová soutěž a týmy jsou tříčlenné. V kategorii 6. – 9. tříd to bylo pět žáků a tři nejlepší (Martin Mohelský 9.A, Barbora Bláhová 6.A, Vojtěch Fišera 9.A) postoupili do okresního kola. Ukončení a vyhlášení výsledků okresního kola bude 7.2.2020. Držíme palce.

Mgr. S. Knapová