Tvoje tvář má známý hlas

Kategorie: Družina

Loupežníci ze IV. oddělení se rozhodli stát se součástí televizního pořadu „Tvoje tvář má známý hlas“ a vyzkoušeli si, jak to celé probíhá.

Listopadové pondělky proběhly v pěveckém duchu. Na pomoc k nám zavítali žáci 6.A, kteří rádi zavzpomínali na „družinová léta“.  Celým pořadem nás provázel Šimon Geisler (Ondřej Sokol). V porotě usedli – předseda – Anna Hauferová (Jakub Kohák), Terka Cibulková (Janek Ledecký), Viktorka Mečířová (Aleš Háma) a Kája Žitnáková (host).

Také nás přišly podpořit třídní učitelky – paní Pytelová a paní Pumprová.

V prvním kole zvítězila Julie Kozlovská s Terezou Čermákovou – Srdce nehasnou.

Ve druhém kole zvítězila Terka Tučková – Gummy Bear

Ve třetím závěrečném kole zvítězili – Dan Holča, Vojtěch Kozlovský a Jan Kamarád – The Lazy Song

Děkuji všem dětem za účast a pečlivou přípravu. Také děkuji rodičům za podporu a pomoc dětem. A velké poděkování patří žákům 6. A za čas věnovaný dětem ze družiny.  Moc se těším na další spolupráci.

Foto najdete ve fotogaleriích školní družiny:

Zikmundová Lada