Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Děti vyzvaly své rodiče

Kategorie: Sport

V pondělí 3. června se na posledním kroužku florbalu připravoval velký turnaj. Malí florbalisté se celý rok pilně připravovali, aby si to na závěr „rozdali“ se svými rodiči. Utvořili čtyři družstva a stejný počet týmů vznikl i mezi rodiči. Osm družstev tedy bojovalo systémem „každý s každým“ a vůbec to nebyl nerovný souboj. Ve spoustě zápasů „dospěláci“ nestačili tempu svých dětí a podlehli.

V konečném součtu bodů však vůbec nešlo o to, kdo vyhrál, ale všichni si to společně užili a možná to někteří dospělí budou druhý den v nohách trochu cítit. Zmrzlinový pohár pro všechny a drobné chutné ceny pro nejlepší byly skvělou tečkou za celoročním snažením.

Zároveň bychom tímto chtěli poděkovat společnosti ČD Cargo za jejich finanční příspěvek a materiální vybavení pro naše děti v rámci rozvoje florbalu na škole.

Věra Menzelová – vedoucí kroužku