Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Soutěž „O nejoriginálnější třicítku“ skončila

Kategorie: Škola

Děkujeme vám všem – dětem, rodičům, prarodičům a kolegům, kteří jste se do soutěže zapojili. Díky vaší fantazii a šikovnosti vznikla zajímavá sbírka třicítek zpracovaných různými výtvarnými technikami, malých i velkých, dvoj i trojrozměrných, doplněných o chuťově výborný dort, model z 3D tiskárny, pamětní medaili, básně i fotografii.

Vaše díla budou vystavena v prostorách školy, kde si je budete moci prohlédnout v rámci oslav 30. výročí (18. května 2019) a některá se stanou také součástí naší květnové výstavy v Tescu. Třináct vybraných nejoriginálnějších děl bude oceněno v rámci slavnostního ocenění nejlepších žáků školy 24. června 2019. Můžete si je prohlédnout na samostatných fotkách v připojené fotogalerii.

Těšíme se na setkání u nás ve škole nebo v květnu v Tescu…

Mgr. Michal Strnad, zástupce ředitele