Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Školní kolo v recitaci druhých a třetích tříd

Kategorie: Škola

Dne 12. února 2019 se v našich třídách uskutečnilo školní kolo  v recitaci. Celkem se soutěže zúčastnilo dvanáct žáků. Každý „recitátor“ předstoupil před porotu se svojí básničkou.  Všichni dokázali překonat svůj ostych a ukázali, že se skvěle připravili. Ostatní účinkující je odměnili potleskem. Porota měla těžké rozhodování, ale přesto musela vybrat ty nejlepší a určit konečné pořadí –  na každém místě se vždy umístili dva žáci.

Výsledné pořadí:

  1. Jan Pokorný 2. B, Anežka Petříčková 2. A
  2. Natálie Saková 3. A, Eliška Markovská 3. B
  3. Tereza Tučková 2. C, Adam Syrovátka 2. B

Do okresního kola v recitaci z prvního místa postupuje Jan Pokorný z 2. B a všichni mu držíme palce.

 Za vyučující 2. a 3. tříd – paní učitelky Arnoštová, Lánová, Mihatschová