Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Zadními vrátky za zvířátky v lese…

Kategorie: Škola

Hned první týden po vánočních prázdninách jsme se ve středu 9.1.2019 vydali za zvířátky ke krmelci do nedalekého lesa, abychom jim donesli něco dobrého na zub, žaludy, kaštany a pečivo.

Cestou jsme si užívali zimních radovánek, trefovali jsme se sněhovými kuličkami do stromu, pozorovali stopy ve sněhu a zahráli si sněhovou bitvu, do které se zapojili i naše paní učitelky a asistenti. Do sněhové peřiny jsme udělali pár andělíčků a někteří si zkusili i salta.

Bylo nám nádherně, vyučování v přírodě nás všechny velmi bavilo a už teď se těšíme, až spolu zase někam vyrazíme. Vycházka za zvířátky do lesa se nám velmi líbila a moc jsme si ji užili. Doufáme, že zvířátka budou mít rovněž velkou radost z přinesené nadílky.

Fotky z výletu do lesa si můžete prohlédnout v galerii 2A – Zadními vrátky za zvířátky.

Třídní učitelky, asistenti a žáčci 2.A a 2.C