Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Úspěšné florbalové boje

Kategorie: Sport

Úspěšné florbalové boje svedli naši nejmladší (1.-5. třída) a nejstarší florbalisté (8.-9. třída).

V pátek se na palubovce na ZŠ R. Frimla pustili do bojů naši nejstarší. Turnaje se účastnilo deset družstev, a tudíž bylo jasné, že to bude nelehký boj. Chlapci se však do všech svých zápasů vrhli vší silou a předvedli krásné výkony. Nakonec veškerá snaha stačila pouze na neslavnou bramborovou medaili.

O pár dní později se střetli na palubovce ZŠ Mládežnická naši nejmenší florbalisté. To byl ovšem jiný „koncert“ kromě jednoho zápasu, kdy naši borci zaváhali a nezvládli úvodní zápas, se předvedli ve velké parádě. Avšak oslnivé výkony a vysoké výhry v závěrečném součtu nestačili, a po pravidle vzájemného zápasu, se naši štírci umístili na krásném, ale bohužel nepostupovém, druhém místě.

Všem hráčům děkuji za předvedené výkony a za vzornou reprezentaci školy

Bc. Jiří Šembera – kabinet TV