Disko show ve školní družině

Kategorie: Družina

Klobouk dolů! Ptáte se před kým? Všechny vychovatelky ŠD velmi ocenily aktivitu našich bývalých dětí z 5. oddělení Správné party.

Filip Fabian, Adam Šelepin, Tom Havelka a Filip Muličák se domluvili, přes prázdniny si nachystali vše potřebné a v prostorách družiny připravili pro děti z celé ŠD super diskotéku jako dárek k novému školnímu roku v ŠD.

Nad profesionální výbavou, kterou dovezl Filip Fabian a perfektní přípravou jsme všichni žasli. Nechyběl mixážní pult, světelná rampa, světelné led pásky, notebook, mikrofony, reprobedny.

Děti si diskotéku skvěle užily. DJ Filipa, DJ Adama, tanečníka Toma a technika Filipa M. odměnily velkým potleskem. Velké poděkování patří také panu Fabianovi za jeho pomoc a podporu.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v galerii Diskotéka v družině.

Gabriela Hofmanová