Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
Simona Jehličková

Simona Jehličková

pondělí, 03 únor 2020 11:17

Bronz pro naše hráčky

Softbalový halový turnaj pro kategorii U13 Dračice 2020 je již minulostí. Byl to opět víkend plný krásných zážitků ze hry a nových přátelství. Na turnaj přijalo pozvání 8 týmů. Kromě tradičních účastníků HSM Trutnov, Kotlářky Praha, SaBaT Praha, Joudrs Praha, Storms Praha, Piranhas Beroun a Rytířů Trutnov přijeli z nedalekého Hradce Králové i Falcons, smíšený tým chlapců a dívek. Na turnaji se jim sice nedařilo, ale bylo vidět, že je hra baví, jsou začátečníci a zápas od zápasu se lepší. Hrálo se na dvě skupiny a již v sobotu večer o umístění. Jednu skupinu vyhrálo domácí družstvo HSM a druhou Rytíři. HSM bohužel v boji o finále podlehli Piranhas Beroun o pouhé 3 body. Boj o třetí místo ale nenechaly děvčata náhodě a vyhrála s Joudrs Praha 23:12. Některé zápasy byly opravdu velice emočně vypjaté a končily jen těsným vítězstvím. Organizátoři spolu s trenéry vyhlásili individuální ceny. Z každého týmu byli vybráni 2 hráči, kteří si to za celý víkend nejvíc zasloužili. Za HSM Trutnov to byla: nejužitečnější hráčka Matylda Binková, „skokanka týmu“ Terezka Malichová.


Konečné umístění:

1. Piranhas Beroun

2. Rytíři Trutnov

3. HSM Trutnov

4. Joudrs Praha

5. SaBaT Praha

6. Kotlářka Praha

7. Storms Praha

8. Falcons Hradec Králové

Halové turnaje jsou za námi a už teď se těšíme na venkovní regulérní sezonu, kdy 25. dubna začínáme první zápas extraligy žen na domácím hřišti v Horním Starém Městě dvojzápasem s Joudrs Praha. 

                                                                                                                                Jana Klempířová, foto Tomáš Pek

Další ročník úspěšného turnaje pro softbalové hráčky do 16 let, Memoriál Lucie Ryšavé, má za sebou SK Horní Staré Město a KZČ Eldorádo Trutnov.                            Hráčky a hráči softballu a baseballu odehráli za uplynulý víkend 25 utkání. Hrálo se systémem každý s každým a poté už o umístění. Některé zápasy dopadly celkem jednoznačně, ale některé byly opravdu napínavé. Díky skvělé divácké atmosféře se týmy doslova praly o každý  bod. Odchovankyním SK Horní Staré Město se vedlo skvěle. V základní části je dokázali porazit jen Rytíři, takže nezbývalo nic jiného, než je porazit ve finále, a to se podařilo výsledkem 24:14.                                          Nutno poděkovat všem hráčům za skvělé sportovní chování, trenérům, kteří pomáhali jako rozhodčí a rodičům za pomoc. Dokonce se do pískání pustil po pauze i Jaromír Seidl, dlouholetý předseda oddílu.

Dalším halovým turnajem oddílu softballu SK Horní Staré Město bude turnaj pro žákyně do 13 let, hrát se bude 1. až 2. února opět na ZŠ Mládežnická.

Pořadí turnaje

 1. SK Horní Staré Město, Trutnov
 2. Rytíři Trutnov
 3. Storms Praha
 4. Eagles Praha
 5. SC Dvůr Králové nad Labem
 6. Kotlářka Praha
 7. Pasos Pardubice                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Jana Klempířová, foto Tomáš Pek

 

středa, 06 listopad 2019 07:43

Halloweenský Sporťáček

První listopadové úterý se v naší tělocvičně konal HALLOWEENSKÝ SPORŤÁČEK. Děti přeměněné za kostlivce, čarodějnice a jiná strašidla hrály strašidelné hry, soutěžily a plnily úkoly - jako přenášení myšek na lžíci nebo skok ve strašidelném pytli či přenášení pavouků. Na konci kroužku dostalo každé dítě sladkou a svítící odměnu. Děkujeme všem za krásné masky a účast na halloweenském kroužku.                                                                                                                                                                                                                                                Pavlína Raisová, Simona Jehličková

 

úterý, 21 květen 2019 06:31

Softbalistky doma bez porážky

O víkendu se na hřišti v HSM uskutečnil turnaj třetího kola divize Central. Zúčastnilo se ho 6 týmů a našim děvčatům se v celém turnaji velmi dařilo. Za velké podpory fanoušků sehrály i vítězný zápas ve finále a staly se vítězkami celého turnaje. BLAHOPŘEJEME !

Konečné pořadí:

 1. SK Horní Staré Město
 2. Eagles Praha
 3. Kotlářka Praha
 4. Joudrs Praha
 5. Storms Praha
 6. SaBaT Praha 

                                                                                                                                                  

 

úterý, 19 únor 2019 08:24

Trutnovská DRAČICE se opět vydařila

     „Turbo softball“ jak nazýváme halovou obdobu softballu, hostila hala ZŠ Mládežnická v Trutnově o uplynulém víkendu. Tentokrát pro kategorii U13. Sjelo se 7 týmů, některé tradiční týmy a několik nováčků. Turnaj byl vyhlášen pro týmy „mix“, tzn. že mohly v jednom družstvu startovat jak dívky, tak chlapci. Ale protože v Trutnově máme i ryze chlapecký oddíl, který hraje baseball - Rytíře, pozvali jsme je pro oživení turnaje také. A dobře jsme udělali. Hned na začátku nastavili laťku hodně vysoko, vypadalo to, že projdou turnajem jednoznačně bez porážky. V základní části, která se hrála systémem každý s každým, se jim to opravdu podařilo a do finále šli z prvního místa. Domácímu „Horňáku“ se naopak od začátku nedařilo. Hned první dva zápasy holky prohrály právě s Rytíři a hned druhý zápas s SC Dvůr Králové nad Labem. Pak se ale vzpamatovaly a další zápasy dobojovaly vždy do vítězného konce. Dostaly se tím do semifinále, kde až v prodloužení se jim podařilo vyhrát nad SC Dvůr Králové nad Labem 20:18.  Do finále s Rytíři šly dívky s obavami, že dostanou pořádně „nařezáno“. Opak se ale stal skutečností.  Hned na začátku nasázely holky klukům 7 bodů. Ti v průběhu 4 směn dotahovali postupně, ale bohužel se jim to nepodařilo a HSM nakonec vyhrál celý turnaj výsledkem 19:18. Ostatní zápasy byly samozřejmě také zajímavé. Velmi pěknou hru bylo vidět od děvčat s Piranhas Beroun, nováčka turnaje. Jejich zápasy končily nešťastně vždy prohrou o jeden nebo dva body. Trochu smůly měli pátí Storms a sedmí SaBaT. Ale bojovalo se vždy do konce s plným nasazením. Čtvrtí Joudrs Praha přijeli pouze se 7 hráčkami - kvůli marodce, ale ostatní týmy jim vždy nějaké hráčky „zapůjčily“. Těm patří velký dík, že to nevzdali a přijeli.

Konečné pořadí:

 1. SK Horní Staré Město
 2. Rytíři Trutnov
 3. SC Dvůr Králové nad Labem
 4. Joudrs Praha
 5. Storms Praha
 6. Piranhas Beroun
 7. SaBaT Praha

V rámci turnaje byly vyhlášeny i individuální ceny trenérů:

Lukáš Michera z týmu Rytířů, Matylda Binková z HSM, Viktorie Sedláčková ze Storms, Sára Dačeva ze SaBatu, Melánie Havranová z SC Dvůr Králové nad Labem, Ema Svobodová z Piranhas Beroun a Karolína Janáková z Joudrs Praha.

Vzhledem k množství cen od rodičů a sponzorů byli vyhlášeni i nejmladší hráči, protože i ti se významně podíleli na úspěchu svých týmů:

Jakub Baláž (2007) z Rytířů, Eva Jirošová (2010) ze Storms, Adélka Beranová (2010) ze SaBaTu, Ella Rousková (2010) z SC Dvůr Králové nad Labem, Lucie Režňáková (2008) z Piranhas Beroun, Lucie Ondrová (2008) z Joudrs Praha a úplně nejmladší účastníci turnaje z domácího SK Horní Staré Město Fanča Binková a Adélka Lukášová (2011).

Velké díky patří všem dobrovolníkům, Jardovi za stravování, rodičům za ceny a trenérům za trpělivost a ZŠ Mládežnická za zázemí a pomoc.

                                                                                                                                                                                                      Text: Jana Klempířová, foto: Tomáš Pek

 

 

Trutnovského draka opět ovládly domácí hráčky

Již tradiční turnaj, Trutnovský drak – Memoriál Lucie Ryšavé, proběhl o tomto víkendu na naší škole. Celkem 10 týmů z Čech, Moravy a Polska po celé dva dny bojovalo o co nejlepší umístění.

Konečné pořadí a oceněné hráčky (z každého družstva byla vybrána hráčka, která si zasloužila drobný dárek):

1. SK Horní Staré Město  (Kristýna Bednářová – za skvěle odehraný post, kde hrála poprvé)
2. Olympia Blansko (Kateřina Kinclová – za nejlepší hráčku týmu)
3. Joudrs kadetky st. (Maki Jasanská – za nejlepší pálkařku týmu)
4. Storms (Adriana Tomanová – za nejlepší zákroky v poli)
5. Joudrs kadetky ml. (Berenika Biskupová – za největší překvapení)
6. SaBaT Praha (Míša Eftimová – za nejspolehlivější hráčku)
7. SC Dvůr Králové nad Labem (Vojta Hojný – za největšího srdcaře týmu)
8. Kotlářka Praha (Anička Severová – jako nejkolenovatější hráčka)
9. Brzeg I (Aleksandra Ozog – nejlepší hráčka týmu)
10. Brzeg II (Paulina Kozielek – nejlepší hráčka týmu)
Oceněni byli i trenéři. Zasloužili si lízátka a medaile za to, že se ve svém volném čase věnují
trénování a předávají své zkušenosti dětem.

Našim děvčatům moc blahopřejeme k vítězství a přejeme hodně dalších úspěchů!

 

středa, 05 prosinec 2018 13:09

Mikulášská návštěva

Tradičně 5. prosince navštívil naší školu Mikuláš s andělem a čerty. Po roce opět zavítal mezi děti 1. - 3. tříd. V Knize hříchů měl poznamenané všechny hříšníky, na které se čerti v pekle už těšili, ale nezapomněl pochválit i hodné děti. Mikulášské družině děti zazpívaly písničky, ti zlobivější slíbily, že se polepší a tak nakonec čerti nakonec odcházeli s prázdnou. Na závěr dostaly všechny děti od anděla čokoládové figurky Mikuláše.

středa, 05 prosinec 2018 11:57

Další úspěchy ReBels teamu

24. listopadu na závodech v Náchodě - Náchodský pohár - získala formace ReBelky  v kategorii malé dívčí formace junior krásné 2. místo. Dalším úspěšným závodem byl Vánoční pohár v Brandýse nad Labem, kde děvčata ze Zumby - Zumba girls a formace rokenrolu B teamu - ReBelky junior - shodně obsadila 2. místa.

Blahopřejeme a připojujeme pozvání: REBELS TEAM vás srdečně zve na vánoční večírek, který se koná v pátek 21.12.2018 v 17:00 hodin v kinosále  naší školy.

                                                                                                                                                                                                                                                             Simona Jehličková

 

úterý, 06 listopad 2018 10:22

ReBels Team zahájil stříbrem

V začínající sezóně 2018/2019 ReBels team Trutnov - s formací ReBelky - získal v sobotu 27.10. na prvních závodech v akrobatickém rokenrolu MDFJ (malé dívčí formace junior) WHITE CUP Radvanice krásné 2. místo. Gratulujeme a do dalších soutěží přejeme hodně úspěchů!

                                                                                                                                                                                                                                                                       Simona Jehličková

 

 

pátek, 26 říjen 2018 11:06

MINI JUMPING

O zájmový kroužek Mini jumping je i v letošním roce velký zájem. Proto toto zábavné cvičení na trampolínkách , doprovázené hudbou, nabízíme i letos ve dvou kroužcích. Do druhé skupiny, která má pravidelné tréninky vždy v pondělí od 15:00 do 16:00 hodin, se můžete ještě stále přihlásit (5 volných míst). Chceš-li si posílit svaly celého těla a zároveň si zlepšit náladu a chodíš-li do 1. - 5.třídy - přidej se k nám! Bližší informace přímo na schůzce nebo v Klubu zájmové činnosti "Eldorádo".

                                                                                                                                                                                                                                                          Simona Jehličková

 

Strana 1 z 3