Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
Simona Jehličková

Simona Jehličková

Nevídaný úspěch se podařil softbalistkám v kategorii do 13 let na MČR v Praze. Ze šampionátu si po sobotních a nedělních turnajích odvezly stříbrné medaile!

Všem hráčkám a jejich trenérům patří velká gratulace!

Konečné pořadí:
1. Joudrs Praha
2. Arrows Ostrava
3. SK Horní Staré Město
4. SC Pigs Trhové Sviny
5. Vampiers Merklín
6. Snails Kunovice
7. Olympia Blansko
8. Eagles Praha

Simona Jehličková

 

středa, 13 červen 2018 06:19

Vynikající úspěchy REBELS TEAMU

Na mezinárodních závodech MIA festival Děti Fitness v pražské Lucerně obhájil taneční oddíl ReBels team, počtvrté v řadě, evropské tituly v kategorii rokenrol.
Trutnovský klub se musel do evropského finále kvalifikovat z dubnového závodu v Brandýse nad Labem. Dívky neponechaly nic náhodě a obě formace rokenrolu The ReBels a ReBelky, postupovaly přímo z prvních míst. V Hradci Králové se kvalifikovaly další naše rokenrolové formace - ReBelky junior a MiniReBelky, které v obou kategoriích vyhrály.
Oddíl ReBels teamu se utkal se svými soupeři v pátek 1. 6. 2018. V dopolední části finálové soutěže si ReBelky junior vytancovaly 2. místo a MiniReBelky 4. místo. V odpolední části nastoupily v kategorii senior formace ReBelky, které získaly 2. místo, formace The ReBels  si vybojovala 1. místo.

Dalším velkým úspěchem byly závody ve Rtyni 2. 6. 2018, na kterých se ReBels team stal nejúspěšnějším účastníkem a zvítězil ve dvou kategoriích Zumby. Výsledky závodů ze Rtyně : formace Zumba A team - Adam a jeho holky - 1. místo, Hip Hop - Just dance Kids - 2. místo, formace MiniReBelky – 3. místo, rokenrol - Duo Kája a Viki – 1. místo, formace Zumba B team – Andílci – 4. místo, rokenrol Duo Verča a Máťa - 2.místo.

Zatím posledním úspěchem je 1. místo formace The Rebels v kategorii MDFS na mezinárodních závodech Black cup 2018 v Praze. Formace ReBelky v kategorii MDFJ získala 2.místo.

ReBels team děkuje za podporu ZŠ Mládežnická,  KZČ Eldorádo, městu Trutnovu, Trutnovinkám a rodičům za podporu a přízeň. ReBels team pořádá v létě od 17.8. do 29.8. taneční kemp pro děti a mládež ve věku 4 - 25 let. Kontakt na stránky www.rebelsteam.cz, mobil 725 960 971.

                                                                                                     David Laušman, vedoucí oddílu

pátek, 13 duben 2018 10:01

Tajemný svět kouzel a fantazie

Tajemný svět kouzel a fantazie

Svět kouzel, duchů, tajemných hradů a fantazie můžete navštívit, pokud si přijdete prohlédnout výstavku výtvarných prací na 1. stupni v přízemí u šaten. 23 dětí z 1. – 3. tříd se zapojilo do výtvarné soutěže „Tajemný svět kouzel a fantazie.  Autoři nejzdařilejších prací získali diplom, malou odměnu a volnou vstupenku pro jednoho z rodičů na pohádkovou prohlídku ve Starých Hradech. Jsou to:

Wales Daniel, Filipová Tereza a Morávek Pavel ze 2.A, Trojanová Veronika a Hemrová Kristýna ze 2.B, Bolehovská Julie a Pejchal Pavel ze 3.C. Všem gratulujeme! Práce Veroniky Trojanové, Kristýny Hemrové, Julie Bolehovské a Pavla Pejchala budou dále zaslány do výtvarné soutěže Děti malují pro konto bariéry do Brna. Přejeme hodně úspěchů!

pondělí, 19 únor 2018 14:52

Dvě medaile zůstaly v Trutnově

Zlatí Rytíři, bronzové holky z “Horňáku”, taková je bilance softballového turnaje, který ve spolupráci s KZČ Eldorádo při ZŠ Mládežnická Trutnov uspořádal softballový oddíl SK Horní Staré Město. Turnaj byl určen dětem do 13 ti let a kromě již tradičních účastníků přijal pozvání i tým z Olympie Blansko. Přijeli poprvé, předvedli skvělé výkony a odvezli si druhé místo.

Turnaj začal v sobotu v 9:00 hod., pokračoval do sobotních večerních hodin a končil skvělým finálovým zápasem v neděli ve 14:00 hod. Program byl náročný, zápas střídal zápas, ale vše se podařilo odehrát v naplánovaných časech, i když se muselo přistoupit k dvěma prodloužením, a to v zápasech  SK HSM a  Olympia Blansko (výhra domácího HSM 21:20) a SaBaT Praha a Eagles (výhra SaBaTu 19:18). Některé zápasy byly tak vypjaté a plné emocí, že přes fandění diváků nebylo slyšet vyhlašování rozhodčích. V každém týmu se najde mnoho softballových nadějí, které, pokud vydrží, čeká určitě skvělá extraligová softballová kariéra.

Protože díky rodičům hráček z pořádajícího oddílu bylo hodně cen na rozdávání, mohlo dojít k ocenění dvou hráčů z každého týmu. Jako nejmladší byli vyhlášeni:

Viktorka Melišová (2009) - SK Horní Staré Město

Ema Vanačová (2007) - Eagles Praha

Lucka Horová (2008) - SaBaT Praha

Hynek Halenár (2010) - SC Dvůr Králové nad Labem

Sára Lipnerová (2007) - Olympia Blansko

Ondra Kvíčala (2008) - Rytíři Trutnov

Evka Jirošová (2010) - Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Jako nejlepší hráči z týmu byli ohodnoceni:

Natálka Töröková - SK Horní Staré Město

Karolína Koppová - Eagles Praha

Anetka Moravcová - SaBaT Praha

Terezka Pavelková - SC Dvůr Králové nad Labem

Áňa Jelínková - Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Díky patří všem rodičům hráček za hezké ceny pro týmy, rozhodčích a všem, kteří pomáhali s organizací, všem v bufetu za vzornou péči o hladové krky.

 

Konečné pořadí:

 1. Rytíři Trutnov
 2. Olympia Blansko
 3. SK Horní Staré Město
 4. SC Dvůr Králové nad Labem
 5. SaBaT Praha
 6. Eagles Praha
 7. Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Těšte se na letní sezonu, kdy na hřišti v Horním Starém Městě můžete vidět extraligu kadetek 12.- 13. 5. 2018 a extraligu žákyň o týden později, 19.- 20. 5.2018.

Zapsala : Jana Klempířová

Foto: Tomáš Pek

neděle, 28 leden 2018 19:06

Softbalistky obhájily první místo!

Uplynulý víkend se uskutečnil 37. ročník turnaje hráček do šestnácti let – TRUTNOVSKÝ DRAK – Memoriál Lucky Ryšavé. Našim hráčkám se podařilo s velkým náskokem obhájit prvenství z loňského roku. Všem patří velké blahopřání!

Konečné pořadí:

 1. SK HSM Trutnov
 2. Joudrs Praha
 3. Eagles Praha
 4. Storms Praha
 5. SaBaT Praha
 6. Radotín
 7. Kotlářka Praha
 8. Kutno PL
středa, 20 září 2017 18:33

Sběr starého papíru - termíny

Příští sběr starého papíru se uskuteční ve středu 1.11. a další pak ve středu 29.11.2017.

Omlouváme s za chybu ve Zpravodaji, kde omylem vyšel letáček s loňskými termíny.

Děkujeme za pochopení.

Pracovníci KZČ "Eldorádo"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

čtvrtek, 02 listopad 2017 18:34

MINI JUMPING

Tento zajímavý moderní tréninkový systém dobyl nejen mnohá fitness centra, ale také naší školu.

MINI JUMPING - zábavné cvičení na trampolínkách, doprovázené motivující hudbou, je letošní novinkou v nabídce kroužků Klubu zájmové činnosti "Eldorádo". O tento dynamický kondiční trénink, který kompletně posiluje svaly celého těla a zároveń přispívá k dobré náladě, byl velký zájem. Proto jsme v letošním školním roce otevřeli kroužky dva. Pokud byste měli ještě o tento kroužek zájem a nestihli jste se přihlásit, poslední  tři volná místa jsou ve 2. skupině, která má pravidelné tréninky v pondělí od 15:15 do 16:00 hodin. Kroužek je určen dětem z 1. - 5. tříd. Více informací získáte v Klubu ZČ nebo přímo u p. uč. P. Bejrové.

Všem skákajícím dětem, ale i trenérce p. uč. P. Bejrové, přejeme hodně energie a úsměvů na tváři!

čtvrtek, 23 listopad 2017 18:03

Adventní výlet s Eldorádem

Zveme všechny zájemce  z 1. – 9. tříd na netradiční předvánoční výlet -

Vá-Noční prohlídku zámku Hrádek u Nechanic

Nenechte si ujít příležitost seznámit se s historií Vánoc, jejich zvyky a tradicemi v jedinečné večerní atmosféře

svátečně nazdobeného a slavnostně osvětleného zámku.

Kdy: v pátek 8. 12. 2017

Sraz: v 15:20 hodin u vchodu na 1. st. ZŠ Mládežnická, návrat okolo 19:30 na autobus. zastávku před Family centrum

Cena: 250,-Kč

Nutné přihlášení (telefonicky, osobně či e-mailem) a uhrazení poplatku – osobně v hotovosti do 4. 12. 2017

v Klubu „Eldorádo“. Počet míst je omezen!

Informace: KZČ Eldorádo, tel: 499 859 956, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

úterý, 05 prosinec 2017 21:23

Mikulášská nadílka

Tak jako každým rokem, i letos naší školu navštívil Mikuláš s andělem a čertem. Od Mikuláše zaznělo mnoho pochval hodným a poslušným dětem, ale našly se i takové, které si čert chtěl vzít s sebou do pekla. Ale nakonec slíbily, že se polepší... A tak po hezkých básničkách a písničkách byly nakonec všechny děti odměněny čokoládovou figurkou Mikuláše.

Strana 1 z 2