Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
Simona Jehličková

Simona Jehličková

středa, 05 prosinec 2018 13:09

Mikulášská návštěva

Tradičně 5. prosince navštívil naší školu Mikuláš s andělem a čerty. Po roce opět zavítal mezi děti 1. - 3. tříd. V Knize hříchů měl poznamenané všechny hříšníky, na které se čerti v pekle už těšili, ale nezapomněl pochválit i hodné děti. Mikulášské družině děti zazpívaly písničky, ti zlobivější slíbily, že se polepší a tak nakonec čerti nakonec odcházeli s prázdnou. Na závěr dostaly všechny děti od anděla čokoládové figurky Mikuláše.

středa, 05 prosinec 2018 11:57

Další úspěchy ReBels teamu

24. listopadu na závodech v Náchodě - Náchodský pohár - získala formace ReBelky  v kategorii malé dívčí formace junior krásné 2. místo. Dalším úspěšným závodem byl Vánoční pohár v Brandýse nad Labem, kde děvčata ze Zumby - Zumba girls a formace rokenrolu B teamu - ReBelky junior - shodně obsadila 2. místa.

Blahopřejeme a připojujeme pozvání: REBELS TEAM vás srdečně zve na vánoční večírek, který se koná v pátek 21.12.2018 v 17:00 hodin v kinosále  naší školy.

                                                                                                                                                                                                                                                             Simona Jehličková

 

úterý, 06 listopad 2018 10:22

ReBels Team zahájil stříbrem

V začínající sezóně 2018/2019 ReBels team Trutnov - s formací ReBelky - získal v sobotu 27.10. na prvních závodech v akrobatickém rokenrolu MDFJ (malé dívčí formace junior) WHITE CUP Radvanice krásné 2. místo. Gratulujeme a do dalších soutěží přejeme hodně úspěchů!

                                                                                                                                                                                                                                                                       Simona Jehličková

 

 

pátek, 26 říjen 2018 11:06

MINI JUMPING

O zájmový kroužek Mini jumping je i v letošním roce velký zájem. Proto toto zábavné cvičení na trampolínkách , doprovázené hudbou, nabízíme i letos ve dvou kroužcích. Do druhé skupiny, která má pravidelné tréninky vždy v pondělí od 15:00 do 16:00 hodin, se můžete ještě stále přihlásit (5 volných míst). Chceš-li si posílit svaly celého těla a zároveň si zlepšit náladu a chodíš-li do 1. - 5.třídy - přidej se k nám! Bližší informace přímo na schůzce nebo v Klubu zájmové činnosti "Eldorádo".

                                                                                                                                                                                                                                                          Simona Jehličková

 

Nevídaný úspěch se podařil softbalistkám v kategorii do 13 let na MČR v Praze. Ze šampionátu si po sobotních a nedělních turnajích odvezly stříbrné medaile!

Všem hráčkám a jejich trenérům patří velká gratulace!

Konečné pořadí:
1. Joudrs Praha
2. Arrows Ostrava
3. SK Horní Staré Město
4. SC Pigs Trhové Sviny
5. Vampiers Merklín
6. Snails Kunovice
7. Olympia Blansko
8. Eagles Praha

Simona Jehličková

 

středa, 13 červen 2018 06:19

Vynikající úspěchy REBELS TEAMU

Na mezinárodních závodech MIA festival Děti Fitness v pražské Lucerně obhájil taneční oddíl ReBels team, počtvrté v řadě, evropské tituly v kategorii rokenrol.
Trutnovský klub se musel do evropského finále kvalifikovat z dubnového závodu v Brandýse nad Labem. Dívky neponechaly nic náhodě a obě formace rokenrolu The ReBels a ReBelky, postupovaly přímo z prvních míst. V Hradci Králové se kvalifikovaly další naše rokenrolové formace - ReBelky junior a MiniReBelky, které v obou kategoriích vyhrály.
Oddíl ReBels teamu se utkal se svými soupeři v pátek 1. 6. 2018. V dopolední části finálové soutěže si ReBelky junior vytancovaly 2. místo a MiniReBelky 4. místo. V odpolední části nastoupily v kategorii senior formace ReBelky, které získaly 2. místo, formace The ReBels  si vybojovala 1. místo.

Dalším velkým úspěchem byly závody ve Rtyni 2. 6. 2018, na kterých se ReBels team stal nejúspěšnějším účastníkem a zvítězil ve dvou kategoriích Zumby. Výsledky závodů ze Rtyně : formace Zumba A team - Adam a jeho holky - 1. místo, Hip Hop - Just dance Kids - 2. místo, formace MiniReBelky – 3. místo, rokenrol - Duo Kája a Viki – 1. místo, formace Zumba B team – Andílci – 4. místo, rokenrol Duo Verča a Máťa - 2.místo.

Zatím posledním úspěchem je 1. místo formace The Rebels v kategorii MDFS na mezinárodních závodech Black cup 2018 v Praze. Formace ReBelky v kategorii MDFJ získala 2.místo.

ReBels team děkuje za podporu ZŠ Mládežnická,  KZČ Eldorádo, městu Trutnovu, Trutnovinkám a rodičům za podporu a přízeň. ReBels team pořádá v létě od 17.8. do 29.8. taneční kemp pro děti a mládež ve věku 4 - 25 let. Kontakt na stránky www.rebelsteam.cz, mobil 725 960 971.

                                                                                                     David Laušman, vedoucí oddílu

pátek, 13 duben 2018 10:01

Tajemný svět kouzel a fantazie

Tajemný svět kouzel a fantazie

Svět kouzel, duchů, tajemných hradů a fantazie můžete navštívit, pokud si přijdete prohlédnout výstavku výtvarných prací na 1. stupni v přízemí u šaten. 23 dětí z 1. – 3. tříd se zapojilo do výtvarné soutěže „Tajemný svět kouzel a fantazie.  Autoři nejzdařilejších prací získali diplom, malou odměnu a volnou vstupenku pro jednoho z rodičů na pohádkovou prohlídku ve Starých Hradech. Jsou to:

Wales Daniel, Filipová Tereza a Morávek Pavel ze 2.A, Trojanová Veronika a Hemrová Kristýna ze 2.B, Bolehovská Julie a Pejchal Pavel ze 3.C. Všem gratulujeme! Práce Veroniky Trojanové, Kristýny Hemrové, Julie Bolehovské a Pavla Pejchala budou dále zaslány do výtvarné soutěže Děti malují pro konto bariéry do Brna. Přejeme hodně úspěchů!

pondělí, 19 únor 2018 14:52

Dvě medaile zůstaly v Trutnově

Zlatí Rytíři, bronzové holky z “Horňáku”, taková je bilance softballového turnaje, který ve spolupráci s KZČ Eldorádo při ZŠ Mládežnická Trutnov uspořádal softballový oddíl SK Horní Staré Město. Turnaj byl určen dětem do 13 ti let a kromě již tradičních účastníků přijal pozvání i tým z Olympie Blansko. Přijeli poprvé, předvedli skvělé výkony a odvezli si druhé místo.

Turnaj začal v sobotu v 9:00 hod., pokračoval do sobotních večerních hodin a končil skvělým finálovým zápasem v neděli ve 14:00 hod. Program byl náročný, zápas střídal zápas, ale vše se podařilo odehrát v naplánovaných časech, i když se muselo přistoupit k dvěma prodloužením, a to v zápasech  SK HSM a  Olympia Blansko (výhra domácího HSM 21:20) a SaBaT Praha a Eagles (výhra SaBaTu 19:18). Některé zápasy byly tak vypjaté a plné emocí, že přes fandění diváků nebylo slyšet vyhlašování rozhodčích. V každém týmu se najde mnoho softballových nadějí, které, pokud vydrží, čeká určitě skvělá extraligová softballová kariéra.

Protože díky rodičům hráček z pořádajícího oddílu bylo hodně cen na rozdávání, mohlo dojít k ocenění dvou hráčů z každého týmu. Jako nejmladší byli vyhlášeni:

Viktorka Melišová (2009) - SK Horní Staré Město

Ema Vanačová (2007) - Eagles Praha

Lucka Horová (2008) - SaBaT Praha

Hynek Halenár (2010) - SC Dvůr Králové nad Labem

Sára Lipnerová (2007) - Olympia Blansko

Ondra Kvíčala (2008) - Rytíři Trutnov

Evka Jirošová (2010) - Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Jako nejlepší hráči z týmu byli ohodnoceni:

Natálka Töröková - SK Horní Staré Město

Karolína Koppová - Eagles Praha

Anetka Moravcová - SaBaT Praha

Terezka Pavelková - SC Dvůr Králové nad Labem

Áňa Jelínková - Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Díky patří všem rodičům hráček za hezké ceny pro týmy, rozhodčích a všem, kteří pomáhali s organizací, všem v bufetu za vzornou péči o hladové krky.

 

Konečné pořadí:

 1. Rytíři Trutnov
 2. Olympia Blansko
 3. SK Horní Staré Město
 4. SC Dvůr Králové nad Labem
 5. SaBaT Praha
 6. Eagles Praha
 7. Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Těšte se na letní sezonu, kdy na hřišti v Horním Starém Městě můžete vidět extraligu kadetek 12.- 13. 5. 2018 a extraligu žákyň o týden později, 19.- 20. 5.2018.

Zapsala : Jana Klempířová

Foto: Tomáš Pek

neděle, 28 leden 2018 19:06

Softbalistky obhájily první místo!

Uplynulý víkend se uskutečnil 37. ročník turnaje hráček do šestnácti let – TRUTNOVSKÝ DRAK – Memoriál Lucky Ryšavé. Našim hráčkám se podařilo s velkým náskokem obhájit prvenství z loňského roku. Všem patří velké blahopřání!

Konečné pořadí:

 1. SK HSM Trutnov
 2. Joudrs Praha
 3. Eagles Praha
 4. Storms Praha
 5. SaBaT Praha
 6. Radotín
 7. Kotlářka Praha
 8. Kutno PL
středa, 20 září 2017 18:33

Sběr starého papíru - termíny

Příští sběr starého papíru se uskuteční ve středu 1.11. a další pak ve středu 29.11.2017.

Omlouváme s za chybu ve Zpravodaji, kde omylem vyšel letáček s loňskými termíny.

Děkujeme za pochopení.

Pracovníci KZČ "Eldorádo"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Strana 1 z 2