Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
Simona Jehličková

Simona Jehličková

středa, 06 listopad 2019 07:43

Halloweenský Sporťáček

První listopadové úterý se v naší tělocvičně konal HALLOWEENSKÝ SPORŤÁČEK. Děti přeměněné za kostlivce, čarodějnice a jiná strašidla hrály strašidelné hry, soutěžily a plnily úkoly - jako přenášení myšek na lžíci nebo skok ve strašidelném pytli či přenášení pavouků. Na konci kroužku dostalo každé dítě sladkou a svítící odměnu. Děkujeme všem za krásné masky a účast na halloweenském kroužku.                                                                                                                                                                                                                                                Pavlína Raisová, Simona Jehličková

 

úterý, 21 květen 2019 06:31

Softbalistky doma bez porážky

O víkendu se na hřišti v HSM uskutečnil turnaj třetího kola divize Central. Zúčastnilo se ho 6 týmů a našim děvčatům se v celém turnaji velmi dařilo. Za velké podpory fanoušků sehrály i vítězný zápas ve finále a staly se vítězkami celého turnaje. BLAHOPŘEJEME !

Konečné pořadí:

 1. SK Horní Staré Město
 2. Eagles Praha
 3. Kotlářka Praha
 4. Joudrs Praha
 5. Storms Praha
 6. SaBaT Praha 

                                                                                                                                                  

 

úterý, 19 únor 2019 08:24

Trutnovská DRAČICE se opět vydařila

     „Turbo softball“ jak nazýváme halovou obdobu softballu, hostila hala ZŠ Mládežnická v Trutnově o uplynulém víkendu. Tentokrát pro kategorii U13. Sjelo se 7 týmů, některé tradiční týmy a několik nováčků. Turnaj byl vyhlášen pro týmy „mix“, tzn. že mohly v jednom družstvu startovat jak dívky, tak chlapci. Ale protože v Trutnově máme i ryze chlapecký oddíl, který hraje baseball - Rytíře, pozvali jsme je pro oživení turnaje také. A dobře jsme udělali. Hned na začátku nastavili laťku hodně vysoko, vypadalo to, že projdou turnajem jednoznačně bez porážky. V základní části, která se hrála systémem každý s každým, se jim to opravdu podařilo a do finále šli z prvního místa. Domácímu „Horňáku“ se naopak od začátku nedařilo. Hned první dva zápasy holky prohrály právě s Rytíři a hned druhý zápas s SC Dvůr Králové nad Labem. Pak se ale vzpamatovaly a další zápasy dobojovaly vždy do vítězného konce. Dostaly se tím do semifinále, kde až v prodloužení se jim podařilo vyhrát nad SC Dvůr Králové nad Labem 20:18.  Do finále s Rytíři šly dívky s obavami, že dostanou pořádně „nařezáno“. Opak se ale stal skutečností.  Hned na začátku nasázely holky klukům 7 bodů. Ti v průběhu 4 směn dotahovali postupně, ale bohužel se jim to nepodařilo a HSM nakonec vyhrál celý turnaj výsledkem 19:18. Ostatní zápasy byly samozřejmě také zajímavé. Velmi pěknou hru bylo vidět od děvčat s Piranhas Beroun, nováčka turnaje. Jejich zápasy končily nešťastně vždy prohrou o jeden nebo dva body. Trochu smůly měli pátí Storms a sedmí SaBaT. Ale bojovalo se vždy do konce s plným nasazením. Čtvrtí Joudrs Praha přijeli pouze se 7 hráčkami - kvůli marodce, ale ostatní týmy jim vždy nějaké hráčky „zapůjčily“. Těm patří velký dík, že to nevzdali a přijeli.

Konečné pořadí:

 1. SK Horní Staré Město
 2. Rytíři Trutnov
 3. SC Dvůr Králové nad Labem
 4. Joudrs Praha
 5. Storms Praha
 6. Piranhas Beroun
 7. SaBaT Praha

V rámci turnaje byly vyhlášeny i individuální ceny trenérů:

Lukáš Michera z týmu Rytířů, Matylda Binková z HSM, Viktorie Sedláčková ze Storms, Sára Dačeva ze SaBatu, Melánie Havranová z SC Dvůr Králové nad Labem, Ema Svobodová z Piranhas Beroun a Karolína Janáková z Joudrs Praha.

Vzhledem k množství cen od rodičů a sponzorů byli vyhlášeni i nejmladší hráči, protože i ti se významně podíleli na úspěchu svých týmů:

Jakub Baláž (2007) z Rytířů, Eva Jirošová (2010) ze Storms, Adélka Beranová (2010) ze SaBaTu, Ella Rousková (2010) z SC Dvůr Králové nad Labem, Lucie Režňáková (2008) z Piranhas Beroun, Lucie Ondrová (2008) z Joudrs Praha a úplně nejmladší účastníci turnaje z domácího SK Horní Staré Město Fanča Binková a Adélka Lukášová (2011).

Velké díky patří všem dobrovolníkům, Jardovi za stravování, rodičům za ceny a trenérům za trpělivost a ZŠ Mládežnická za zázemí a pomoc.

                                                                                                                                                                                                      Text: Jana Klempířová, foto: Tomáš Pek

 

 

Trutnovského draka opět ovládly domácí hráčky

Již tradiční turnaj, Trutnovský drak – Memoriál Lucie Ryšavé, proběhl o tomto víkendu na naší škole. Celkem 10 týmů z Čech, Moravy a Polska po celé dva dny bojovalo o co nejlepší umístění.

Konečné pořadí a oceněné hráčky (z každého družstva byla vybrána hráčka, která si zasloužila drobný dárek):

1. SK Horní Staré Město  (Kristýna Bednářová – za skvěle odehraný post, kde hrála poprvé)
2. Olympia Blansko (Kateřina Kinclová – za nejlepší hráčku týmu)
3. Joudrs kadetky st. (Maki Jasanská – za nejlepší pálkařku týmu)
4. Storms (Adriana Tomanová – za nejlepší zákroky v poli)
5. Joudrs kadetky ml. (Berenika Biskupová – za největší překvapení)
6. SaBaT Praha (Míša Eftimová – za nejspolehlivější hráčku)
7. SC Dvůr Králové nad Labem (Vojta Hojný – za největšího srdcaře týmu)
8. Kotlářka Praha (Anička Severová – jako nejkolenovatější hráčka)
9. Brzeg I (Aleksandra Ozog – nejlepší hráčka týmu)
10. Brzeg II (Paulina Kozielek – nejlepší hráčka týmu)
Oceněni byli i trenéři. Zasloužili si lízátka a medaile za to, že se ve svém volném čase věnují
trénování a předávají své zkušenosti dětem.

Našim děvčatům moc blahopřejeme k vítězství a přejeme hodně dalších úspěchů!

 

středa, 05 prosinec 2018 13:09

Mikulášská návštěva

Tradičně 5. prosince navštívil naší školu Mikuláš s andělem a čerty. Po roce opět zavítal mezi děti 1. - 3. tříd. V Knize hříchů měl poznamenané všechny hříšníky, na které se čerti v pekle už těšili, ale nezapomněl pochválit i hodné děti. Mikulášské družině děti zazpívaly písničky, ti zlobivější slíbily, že se polepší a tak nakonec čerti nakonec odcházeli s prázdnou. Na závěr dostaly všechny děti od anděla čokoládové figurky Mikuláše.

středa, 05 prosinec 2018 11:57

Další úspěchy ReBels teamu

24. listopadu na závodech v Náchodě - Náchodský pohár - získala formace ReBelky  v kategorii malé dívčí formace junior krásné 2. místo. Dalším úspěšným závodem byl Vánoční pohár v Brandýse nad Labem, kde děvčata ze Zumby - Zumba girls a formace rokenrolu B teamu - ReBelky junior - shodně obsadila 2. místa.

Blahopřejeme a připojujeme pozvání: REBELS TEAM vás srdečně zve na vánoční večírek, který se koná v pátek 21.12.2018 v 17:00 hodin v kinosále  naší školy.

                                                                                                                                                                                                                                                             Simona Jehličková

 

úterý, 06 listopad 2018 10:22

ReBels Team zahájil stříbrem

V začínající sezóně 2018/2019 ReBels team Trutnov - s formací ReBelky - získal v sobotu 27.10. na prvních závodech v akrobatickém rokenrolu MDFJ (malé dívčí formace junior) WHITE CUP Radvanice krásné 2. místo. Gratulujeme a do dalších soutěží přejeme hodně úspěchů!

                                                                                                                                                                                                                                                                       Simona Jehličková

 

 

pátek, 26 říjen 2018 11:06

MINI JUMPING

O zájmový kroužek Mini jumping je i v letošním roce velký zájem. Proto toto zábavné cvičení na trampolínkách , doprovázené hudbou, nabízíme i letos ve dvou kroužcích. Do druhé skupiny, která má pravidelné tréninky vždy v pondělí od 15:00 do 16:00 hodin, se můžete ještě stále přihlásit (5 volných míst). Chceš-li si posílit svaly celého těla a zároveň si zlepšit náladu a chodíš-li do 1. - 5.třídy - přidej se k nám! Bližší informace přímo na schůzce nebo v Klubu zájmové činnosti "Eldorádo".

                                                                                                                                                                                                                                                          Simona Jehličková

 

Nevídaný úspěch se podařil softbalistkám v kategorii do 13 let na MČR v Praze. Ze šampionátu si po sobotních a nedělních turnajích odvezly stříbrné medaile!

Všem hráčkám a jejich trenérům patří velká gratulace!

Konečné pořadí:
1. Joudrs Praha
2. Arrows Ostrava
3. SK Horní Staré Město
4. SC Pigs Trhové Sviny
5. Vampiers Merklín
6. Snails Kunovice
7. Olympia Blansko
8. Eagles Praha

Simona Jehličková

 

středa, 13 červen 2018 06:19

Vynikající úspěchy REBELS TEAMU

Na mezinárodních závodech MIA festival Děti Fitness v pražské Lucerně obhájil taneční oddíl ReBels team, počtvrté v řadě, evropské tituly v kategorii rokenrol.
Trutnovský klub se musel do evropského finále kvalifikovat z dubnového závodu v Brandýse nad Labem. Dívky neponechaly nic náhodě a obě formace rokenrolu The ReBels a ReBelky, postupovaly přímo z prvních míst. V Hradci Králové se kvalifikovaly další naše rokenrolové formace - ReBelky junior a MiniReBelky, které v obou kategoriích vyhrály.
Oddíl ReBels teamu se utkal se svými soupeři v pátek 1. 6. 2018. V dopolední části finálové soutěže si ReBelky junior vytancovaly 2. místo a MiniReBelky 4. místo. V odpolední části nastoupily v kategorii senior formace ReBelky, které získaly 2. místo, formace The ReBels  si vybojovala 1. místo.

Dalším velkým úspěchem byly závody ve Rtyni 2. 6. 2018, na kterých se ReBels team stal nejúspěšnějším účastníkem a zvítězil ve dvou kategoriích Zumby. Výsledky závodů ze Rtyně : formace Zumba A team - Adam a jeho holky - 1. místo, Hip Hop - Just dance Kids - 2. místo, formace MiniReBelky – 3. místo, rokenrol - Duo Kája a Viki – 1. místo, formace Zumba B team – Andílci – 4. místo, rokenrol Duo Verča a Máťa - 2.místo.

Zatím posledním úspěchem je 1. místo formace The Rebels v kategorii MDFS na mezinárodních závodech Black cup 2018 v Praze. Formace ReBelky v kategorii MDFJ získala 2.místo.

ReBels team děkuje za podporu ZŠ Mládežnická,  KZČ Eldorádo, městu Trutnovu, Trutnovinkám a rodičům za podporu a přízeň. ReBels team pořádá v létě od 17.8. do 29.8. taneční kemp pro děti a mládež ve věku 4 - 25 let. Kontakt na stránky www.rebelsteam.cz, mobil 725 960 971.

                                                                                                     David Laušman, vedoucí oddílu

Strana 1 z 2