Lada Zikmundová

neděle, 09 únor 2020 14:20

ODDĚLENÍ LOUPEŽNÍKŮ HLEDÁ TALENT

Nechali jsme se inspirovat televizním pořadem ČESKO – SLOVENSKO hledá TALENT a ve spolupráci

s našimi kamarády ze 6.A jsme vyhlásili soutěž pro Loupežníky ze IV.od. školní družiny.

Moderátor Šimon Geisler zahájil první kolo s  dvaceti účinkujícími. Ti nám předvedli kouzlení, tanec,

vypravování vtipů apod. Odborná porota dívek( Anička Hauferová, Viktorka Mečířová, Terezka Cibulková , Kája  Žitnáková, Anička Sturmová a Šárka Bubnová) vybrala šest postupujících do dalšího kola.

Ve třetí finálovém kole soutěžili už jen tři účinkující (Julča Kozlovská s Bárou Balážovou, Dan Holča s Vojtou Kozlovským a Lucka Čeřovská) a titul TALENT LOUPEŽNÍKŮ  nakonec získala Lucka Čeřovská.

Soutěž by nemohla proběhnout bez skvělého moderátora Šimona a děvčat sedících v porotě, proto jim touto cestou děkujeme. Nejenže spravedlivě hodnotili, ale také si s námi zatančili společný tanec a zapojili se do soutěží.

Byly to tři skvělé odpolední programy, za které si všichni odnesli diplom za účast. Foto najdete v galerii školy.

oddělení Loupežníků s vychovatelkou Ladou Zikmundovou

pondělí, 09 prosinec 2019 16:25

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Loupežníci ze IV. oddělení se rozhodli stát se součástí televizního pořadu TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS a vyzkoušeli si, jak to celé probíhá.

Listopadové pondělky proběhly v pěveckém duchu. Na pomoc k nám zavítali žáci 6.A, kteří rádi zavzpomínali na „družinová léta“.  Celým pořadem nás provázel Šimon Geisler (Ondřej Sokol). V porotě usedli – předseda – Anna Hauferová (Jakub Kohák), Terka Cibulková (Janek Ledecký), Viktorka Mečířová (Aleš Háma) a Kája Žitnáková (host).

Také nás přišly podpořit třídní učitelky – paní Pytelová a paní Pumprová.

V prvním kole zvítězila Julie Kozlovská s Terezou Čermákovou – Srdce nehasnou.

Ve druhém kole zvítězila Terka Tučková – Gummy Bear

Ve třetím závěrečném kole zvítězili – Dan Holča, Vojtěch kozlovský a Jan Kamarád – The Lazy Song

Děkuji všem dětem za účast a pečlivou přípravu. Také děkuji rodičům za podporu a pomoc dětem. A velké poděkování patří žákům 6.A za čas věnovaný dětem ze družiny.  Moc se těším na další spolupráci.  Foto najdete v galerii školy.

Zikmundová Lada