Šárka Ryšanová

čtvrtek, 16 leden 2020 16:55

VÁNOCE V I. ODDĚLENÍ ŠD

Na sklonku loňského roku se v našem oddělení udála spousta radostných překvapení. Nejprve nám „Ježíšek“ nadělil krásný nový nábytek a koberec, který našemu oddělení moc sluší. U nových stolečků se nám příjemně kreslí, stříhá i povídá. Na novém koberci si užíváme odpočinek při četbě či rozmanitých hrách.

Také jsme našli pod vánočním stromečkem zábavné hry a hračky, které si pečlivě ukládáme do nových skříněk a poliček. Ze všeho nového máme velkou radost a společně si vše náležitě užíváme. Děkujeme „Ježíšku“.

Šárka Ryšanová a děti

čtvrtek, 16 leden 2020 16:55

VÁNOCE V I. ODDĚLENÍ ŠD

Šárka Ryšanová a děti

úterý, 19 listopad 2019 07:09

Strašidla v ŠD

Ve středu 6.11. se slétla ve školní družině veselá strašidla a různá prapodivná stvoření, aby společně oslavila svůj svátek. Houkání a kvílení bylo slyšet široko daleko, jelikož se strašidla zapojila do zábavných soutěží a bujarého tancování. Předvedla nám procházení zdí, balení můmií, odchyt nebezpečných magických sil a v prvé řadě svoje povedené kostýmy. Tímto chceme poděkovat rodičům za spolupráci a těšíme se na příští slet.

za vychovatelky ŠD – Ryšanová Š.