Jaroslava Schierová

neděle, 09 únor 2020 14:18

Novinky z GaP

Ahojda, tak jsme zde po odmlce  se svým kulinářskými uměním. Zase o krůček dále. Chceme Vám všem ukázat, jak moc dokážeme být šikovní. Máme v sobě hravost, ale i cit pro estetiku, také barvy nám nevadí.

No podívejte se sami, jak nám to jde.

Žákyně GaP 6.C: Janičová Petra, Schmittová Nikol a Rálišová Eliška.

úterý, 19 listopad 2019 07:05

Vaření ve školní kuchyňce

Prázdniny jsou pryč a mi jsme zase usedli do školních lavic. Někteří z nás budou v letošním školním roce podstupovat svá klání ve školní kuchyňce, kde budeme získávat zkušenosti nejen v umění kulinářském, ale i v tom jak stolovat,  jak správně konzumovat některé pokrmy, no a když to zvládnem čeká nás také zážitková gastronomie.
No a zde jsou naše první krůčky v tomto umění.
Žáci šestých tříd GaP

středa, 17 duben 2019 09:26

GaP ve Zdravém týdnu

Krásný den, tak se opět hlásíme z cvičné kuchyňky na ZŠ Mládežnická.

V pátek jsme se zaměřili na zdravé vaření a připravili pokrmy, které se velice dobře hodí do zdravého životního stylu. Jednalo se o ovoce, zeleninu a kuřecí maso.

Pokrmy:  Ovocný salát, zeleninový salát a k němu plátek kuřecího zapečený v arašídové krustě, těstovinový salát, restovaná kukuřice se sýrem.

Vše bylo mňam a užili jsme si to. Tak zase příště, to bude zážitková gastronomie .

Ahoj žáci a žákyně 7.A,B.