Daniela Kobrlová

úterý, 10 duben 2018 12:45

Maestro hledá maestra

Jak jsme vás již informovali, i v letošním školním roce jsme se zúčastnili výtvarné soutěže vyhlášené prodejnou Maestro v Trutnově: "Maestro hledá maestra". Do soutěže se zapojilo 11 škol a bylo zasláno celkem 208 prací. A jak to dopadlo?

• Eliška Seidelová z 9.B vytvořila práci “Palác z ledu“, za kterou získala Cenu poroty.
  • Výstava vybraných prací se uskuteční v termínu 10.4. 2018 až 10.5.2018, a to ve foyeru kina Vesmír, v době promítání. Otevření výstavních prostor mimo tuto dobu lze domluvit s pořadatelem soutěže.

Všem účastníkům moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i v dalších soutěžích.

Daniela Kobrlová

úterý, 06 březen 2018 14:38

Vystavujeme v Tescu

Vystavujeme v Tescu

Měsíc březen bude v trutnovském Tescu patřit naší škole. Proč?

V jeho prostorách probíhají výstavy výtvarných prací škol. Každý měsíc – jedna škola. A březen patří nám, naší škole. Najdete tam vystavené ty nejkrásnější práce zejména těch nejmenších dětí a těch nejstarších. Možná, že se budete moci pochlubit svojí prací rodičům, kamarádovi,…

Blíží se jaro a Velikonoce, proto jsou naše dílka zaměřena právě na tyto nadcházející dny. Doufám, že se vám všem bude výstava líbit a budete pyšní na to, co žáci naší školy dokáží.

Mgr. Daniela Kobrlová