neděle, 13 květen 2018 08:08

Děti v (ne)bezpečí

Vážení rodiče,

dovolujeme s vás pozvat na odpolední besedu Děti v (ne)bezpečí - vážně i nevážně o virtuálním světě. U kávy si popovídáme co teď frčí na internetu a co nás a naše děti může potkat v online světě.

Termín: úterý 22.5.  od 17:00 v naší škole

Letáček ZDE

Nezávazná registrace ZDE (abychom zvolili vhodné prostory podle počtu účastníků)

Přeji hezký zbytek dne a těším se na setkání

pondělí, 26 únor 2018 12:14

Noc s Andersenem ve školní knihovně

V pátek 23. března 2018 vypukne ve školní knihovně náramná akce pro žáčky druhých tříd. Noc s Andersenem. Přenocujeme v knihovně, je připravený bohatý program, spousta zábavy a špetka překvapení.

středa, 14 únor 2018 10:10

DEN OFF-LINE 16.2.

Vážení rodiče,

v pátek 16.2. se naše škola vrátí o 25 let zpět do doby, kdy ještě nebyly mobilní telefony, počítače a internet. Chceme tím ukázat našim dětem, jak moc jsme všichni závislí na moderních vymoženostech a že to jde i bez nich. Ve škole nebudou fungovat počítače a nikdo nebude mít mobilní telefon. Letošní rok se k naší myšlence přidávají školy i v zahraničí a Den Off-Line se tak stal mezinárodní akcí :-)

Vás, milí rodiče, bychom chtěli poprosit o podporu a pomoc v tom, že vaši ratolest do školy pošlete bez tabletu či telefonu. Věříme, že jeden den v roce půjde zařídit tak, že se bez mobilního telefonu a internetu obejdeme. Zároveň Vás upozorňujeme, že se do školy dovoláte v případě nutnosti pouze na pevnou linku.

Pokud vydrží Vaše dítko celý den, tzn. ne jenom ve škole, ale i doma!!!, bez počítače a mobilního telefonu,vy napíšete potvrzení, že to tak opravdu bylo, dostane za tento hrdinský počin odznak ze speciální offline edice a certifikát. Potvrzení budou přijímána do 22.2.2018 (stačí potvrdit na stylový offline papírový lísteček ;-). Více informací a ohlasy z minulého roku na  www.offlineday.eu nebo školním webu.

Děkujeme za pochopení a podporu.

pondělí, 04 září 2017 18:58

První den pro prvňáčky

První den ve škole pro naše nejmladší :-)