Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 14 únor 2018 10:10

DEN OFF-LINE 16.2.

Napsal(a)

Vážení rodiče,

 

v pátek 16.2. se naše škola vrátí o 25 let zpět do doby, kdy ještě nebyly mobilní telefony, počítače a internet. Chceme tím ukázat našim dětem, jak moc jsme všichni závislí na moderních vymoženostech a že to jde i bez nich. Ve škole nebudou fungovat počítače a nikdo nebude mít mobilní telefon. Letošní rok se k naší myšlence přidávají školy i v zahraničí a Den Off-Line se tak stal mezinárodní akcí :-)

 

Vás, milí rodiče, bychom chtěli poprosit o podporu a pomoc v tom, že vaši ratolest do školy pošlete bez tabletu či telefonu. Věříme, že jeden den v roce půjde zařídit tak, že se bez mobilního telefonu a internetu obejdeme. Zároveň Vás upozorňujeme, že se do školy dovoláte v případě nutnosti pouze na pevnou linku.

 

Pokud vydrží Vaše dítko celý den, tzn. ne jenom ve škole, ale i doma!!!, bez počítače a mobilního telefonu,vy napíšete potvrzení, že to tak opravdu bylo, dostane za tento hrdinský počin odznak ze speciální offline edice a certifikát. Potvrzení budou přijímána do 22.2.2018 (stačí potvrdit na stylový offline papírový lísteček ;-). Více informací a ohlasy z minulého roku na  www.offlineday.eu nebo školním webu.

 

V případě dotazů jsem na příjmu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Děkujeme za pochopení a podporu.

 

Zdeněk Heteš

Číst 2163 krát