Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
neděle, 11 únor 2018 16:30

Školní kolo ve zpěvu v 1. třídách

Napsal(a) mistr

Dne 5. února 2018 se v 1. třídách uskutečnilo školní kolo ve zpěvu. Z každé 1. třídy  tj. A, B, i C byli vybráni tři žáci. Celkem se soutěže ve zpěvu zúčastnilo devět žáků. Každý „zpěvák“ předstoupil před porotu, zazpíval svoji písničku a ostatní účastníci mu v závěru za jeho vystoupení zatleskali. Členy poroty tvořily třídní učitelky prvních tříd. Porota se nakonec po poradě dohodla na tomto umístění:

1. místo: Anna Kaplanová – 1.A a Rozálie Lexmanová – 1. B
2. místo: Anežka Petříčková – 1.A a Adam Syrovátka – 1. B
3. místo: Tereza Tučková – 1. C

Školní kolo ve zpěvu bylo pro žáky 1. tříd novou zkušeností. Gratulujeme všem, co se umístili a děkujeme i ostatním, kteří se zúčastnili.

Třídní učitelky 1. A, 1. B, 1. C

Číst 1308 krát