Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 22 leden 2018 20:57

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Napsal(a)

OBHAJOBA LOŇSKÉHO STŘÍBRA

V pátek 19. ledna 2018 vyrazily dívky 4. – 5. tříd na krajské finále florbalového turnaje ČEPS CUP do Předměřic. Už první těsná výhra s hráčkami z Hradce Králové naznačovala, že to nebude lehké. Také druhý zápas skončil těsným vítězstvím našeho týmu s družstvem z Červeného Kostelce. Teprve třetí zápas si mohly naše dívky trochu oddechnout, hladce zvítězily rozdílem šesti branek. Poslední zápas s Dobruškou rozhodoval o postupujícím do národního finále. Naše děvčata v prvních minutách vyhrávala poměrem 3 : 1. Soupeřkám se ale podařilo srovnat hru i skóre a konečný výsledek 6 : 8 bohužel poslal do dalších bojů naše soupeřky. Malou „náplastí“ na smutek z prohry bylo vyhlášení all stars teamu, jehož členkou se stala Anička Hauferová ze 4. A.

Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Věra Menzelová

 

Číst 524 krát
Více z této kategorie: « LYŽAŘSKÝ KURZ Bruslení prvňáků »