Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 18 leden 2018 15:26

LYŽAŘSKÝ KURZ

Napsal(a)
Sedmáci na lyžích Sedmáci na lyžích Věra Menzelová

LYŽAŘSKÝ KURZ

Předpověď počasí neslibovala žádnou velikou sněhovou nadílku, přesto sedmáci vyrazili na lyže. V pondělí a v úterý sice potrénovali na mokrém sněhu, ale ve středu v noci přišel sněhový příval, a tak čtvrteční závody proběhly na čerstvém sněhu. Zejména běžecký závod byl přímo pohádkový – zasněžené stromy, upravená stopa a padání do měkké „peřiny“. Došlo i na stavění sněhuláků. Přestože někteří stáli na lyžích poprvé, na běžkách si dokonce sáhli i na dno svých sil, na konci kurzu všichni zvládli jízdu a naplno se při volném lyžování „vyřádili“. Veselé zážitky si žáci sedmých tříd přivezli i z večerních her a soutěží. Někdy byl večer tak bouřlivý, že večerka v deset byla některými posunuta i na druhou hodinu ranní. To všechno ale k lyžařskému kurzu patří, a tak snad všichni odjížděli do svých domovů s krásnými zážitky.

 

 

 

 

 

 

Číst 515 krát